Yardım Xiaomi Redmi Note 10 220K Direnç Sonrası Sorunlar

melonyman

Üye
sayın ustalarım redmi note 10 100k direnç değşitm imei repair herşey yaptım sonrasında müşteri uyarmama rağmen güncelleke yaptı nv data hatası aldık sonrasında cihaza 220k direnç eng vs global herşey tamam şebeke var lakin cihaz çok ağırlaşıyor kasıyor donuyor sonra birden rahatlıyor işlemci hızı bazen 1.70 ghz düşüp sonra düzeliyor 2.20 oluyor ne yapacağımı şaşırıdım denenen romlar muiu 13 ve 12.5.4

sonraki denemelerde işlemci hızı 1.20 1.50 sonra birden 1.70 2.20 ye çıkıyor wifi açınca özellikle bu oluyor şebeke var ama lakin bluettoh adresi yok ip adresi bilinmiyor diyor anlamadım bir çare rica ediyorum

Son düzenleme:
Bende de Redmi Note 10 müşteri cihazı var cihaz bazen açılıyor bazen açılmıyor nv data hatasına düşüyor modem yükledim durum yine aynı tuşu anakarttan ayırdım durum yine aynı. Cihaz açılıyor sonra hemen ardından yuvarlak bir şey dönüp kapanıyor neden olur sizce? Henüz yazılım atmadım cihaza.

Bende de Redmi Note 10 müşteri cihazı var cihaz bazen açılıyor bazen açılmıyor nv data hatasına düşüyor modem yükledim durum yine aynı tuşu anakarttan ayırdım durum yine aynı. Cihaz açılıyor sonra hemen ardından yuvarlak bir şey dönüp kapanıyor neden olur sizce? Henüz yazılım atmadım cihaza.
modem hatasından kaynaklanıyor modem ile düzelmedi ise eng yükle yeniden yazılım at düzelir

modem hatasından kaynaklanıyor modem ile düzelmedi ise eng yükle yeniden yazılım at düzelir
Eng rom daha sonra normal global rom mu atayımı? Atarken kayıt giderse yedekleri bende yok başka bir yerde yapılmış cihaz.

Eng rom daha sonra normal global rom mu atayımı? Atarken kayıt giderse yedekleri bende yok başka bir yerde yapılmış cihaz.
yedeğe gerek yok eng at zaten imei duruyorsa sıkıntı yok durmuyorsa repair yap düzelt sonra rom yükle yedek lazım değil yani

Geri
Üst Alt