Xiaomi Redmi Note 10 5G Camellia IMEI Rapi Sonrası Şebeke Sorunu

battal46

Yasaklı
Merhaba arkadaşlar elimde 2 tane redmi note 10 5g camellia cihaz var her ikisine de sorunsuz rapair yaptım arama yaptığın zaman şebeke geç düşüyor 4.5g calisiyor tek sorun arama yapıldığında geç düşüyor çözümü varmı rapair 12.01 versiyonda yapıldı rama yapıldıgında baya bekliyor sonra çalıyor ve gelen aramada da aynı sorun var 2 cihaz yaptım her ikiside aynı sorun

ne site ama 1 hafta da konu hakkında tek yorum yok ben sorunu çözdüm çözümünüde yazmıyorum herkes araştırsın bulsun

ne site ama 1 hafta da konu hakkında tek yorum yok ben sorunu çözdüm çözümünüde yazmıyorum herkes araştırsın bulsun
Sorununuzu çözüme kavuşturduğunuz için tebrikler. Ama yoğunluktan veya diğer bazı sebeplerden ötürü açmış olduğunuz konuya yorum veya öneride bulunan olmadı diye bu şekilde yazmanız, bu forumdan önceki faydalanmış olduğunuz konuları hiçe sayıp, yararlandığınız gerçekliğini görmemezlikten gelmenizi gerektirmez. Çözüm size ait olduğu için paylaşıp paylaşmamak ta yine sizin isteğinize bağlıdır nihayetinde buna kimse sizi zorlayamaz. İyi forumlar...

Merhaba arkadaşlar elimde 2 tane redmi note 10 5g camellia cihaz var her ikisine de sorunsuz rapair yaptım arama yaptığın zaman şebeke geç düşüyor 4.5g calisiyor tek sorun arama yapıldığında geç düşüyor çözümü varmı rapair 12.01 versiyonda yapıldı rama yapıldıgında baya bekliyor sonra çalıyor ve gelen aramada da aynı sorun var 2 cihaz yaptım her ikiside aynı sorun
genelde ınsanlar ıs yogunlugundan yazamıyor haklısınız

Neymiş hocam sorunun çözümü

eng rom modem dosyasını fastboot modda yüklemeniz sebeke sorunu çözer.

yapan oldumu olduysa elimde bir tane var yardımcı olurmusunuz

Sorunun çözümü fabrika çıkışlı araçla yapılıyor. Her cihaza özgü bir dosya hazırlanıyor. Biz hazırlıyoruz. Yukarıdaki iletişim kısmından whatsapp hattına yazıp yaptırabilirsiniz.

hocam bi anlatıp yardımcı olsanız bulamadık
güzel kardeşim eywallah haklısın lakin belki senin açtığın soru ile ilgili kimsenin başana gelmedi sizede cevap veremedi birde böyle değerlendir kızmıssın haklı olabilirsin ama durum buda olabilir
siz ne güzel bulmuşşunuz
bizde çoktur arıyoruz bulamadık
gerçekten çözüm bulamadık ve cihaz kullanamıyoruz
bulun arayın demişşiniz lakin gerçekten bulamadık
yardımcı olsanız biri çıkıpta allah razı olsun bir dertten kurtardın dese iyi olmazmı
bi kere daha düşünün

Merhaba bu sorunla benle karşılaşdım.Düzdü ben bunu çözdüm ama tam olarak çözemedim.Benim çözdüğüm yöntem nedir. Bootloader unlock yapıb wipe nv data edib imei onardıkda şebeke gelmiyordu geldiğininde de çok zayıf oluyordu.Bende Restore NVdata yapıb reprair imei yaptım cihaz şimdi normal çalışıyor.Ancak format yada güncelleme yapıldığında eski imeiler geri geliyor.

Geri
Üst Alt