Xiaomi Redmi Note 10 5G (camellia) IMEI Repair Sonrası Arama Sorunu

demircivan

Üye
Selamun aleyküm arkadaşlar.Eimde bir tane Not 10 5g modeli cihaz var.Repair sonrası şebeke ve 4.5g gayet güzel çekiyor ama arama yapmıyor .başka yazılımlar denedim sadece bir tane yazılımda arama yapıyor ama hoparlörden ve ahizeden ses gelmiyor sadece.cihaz çin versiyonu.bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

tr tools var mı varsa ondan dene

tr tools yok ustam.dft var

eyvallah ustam emeğinize sağlık.teşşekkür ederim bilgi için

usta burak ile görüşüp tr tools aldım işlemleri yaptım ,arama yapıyor ama ses sorunum devam ediyor bilgin var mı bu konuda

usta burak ile görüşüp tr tools aldım işlemleri yaptım ,arama yapıyor ama ses sorunum devam ediyor bilgin var mı bu konuda
Ses sorunu için yazılım değiştirmeniz gerekiyor.
Uygun başlıkla konu açarsanız diğer arkadaşlar da yardımcı olacaktır.

camellian_global_images_V12.5.5.0.RKSMIXM_20220330.0000.00_11.0_global_8456991101

Bu romla dener misiniz?

pardon bu yazılımın çin versiyonunu yükledim 12.5.5 oldu globalde çalışmadı. iki tane romda google play protect sertifikası yok hatası verip açmadı cihaz.

Son düzenleme:
Bende de note 10 5g var wifi bağlanıyor kendi kendine kapanıyor yazılımsal galiba nasıl çözeriz arkadaşlar

Bende de note 10 5g var wifi bağlanıyor kendi kendine kapanıyor yazılımsal galiba nasıl çözeriz arkadaşlar
8 gb ram olan ersiyonlarında bu sorun var sebekede vermiyor orjinal imei ile eng yukle
Wipe NvData NvRam via Fastboot
Repair IMEI Dual SIM [Meta Mode]

Geri
Üst Alt