Yardım Xiaomi Redmi Note 10 Pro China/POCO X3 GT Chopin IMEI Repair

ensar07

VIP Üye
arkadaşlar elimde bu cihazdan var daha önce işlem ayapan oldumu bl açık cihaz mtk

arkadaşlar elimde bu cihazdan var daha önce işlem ayapan oldumu bl açık cihaz mtk
bu cihazın gerçek adı poco x3 gt
daha kaydı çıkmamış
not 10 pro başka bi cihaz
bu modelin çin versiyonu not 10 pro 5g
global versiyon poco x3 gt​

DFT Pro ile Wipe Nvram yaptıktan sonra meta modda başarıyla yazıyor ama cihaz nvramda kalıyor. Hala yapılmıyor sanırım.

Bugun yaptım eng rom ile box sız redmi note 8 pro eng rom yontemini kullanarak belki birinin işine yarar

bende eng romu ile yapıyorum global rom atınca recovery atıyor.yani olmuyor

kendi orjinal chopin eng romunu atıyorum kayıt yapıyorum sıkıntı yok lakin global yükleyince hep recoveryde acıyor.buarada bl açık.

eminmisin serdar ustam.çoğu kişi repair olmuyor diyorlar

yok tr tools yazmıyor onuda denedim.sadece pandora box güncelleme getirdi.onun için pandora box aldım onunlada olmadı.pandora box değiştirdi gösteriyor ama imeiler değişmiyor.

yok tr tools yazmıyor onuda denedim.sadece pandora box güncelleme getirdi.onun için pandora box aldım onunlada olmadı.pandora box değiştirdi gösteriyor ama imeiler değişmiyor.
eng romda denedin mi tr tools ile

tr toolsda repair bölümü aktif değilkı.

selam herkese poco x3 gt chopin yapabilen oldumu ardımcı olabilirmisiniz

benimde elime geldi. eng rom atıp normal rom attım ama yemedi recovery de kalıyor.

aynen bendede aynı hatayı verdi direnç değişiminden bahsediiyor bazıları da yazılımsal çğzüm olsaydı iyi olurdu

bl açık bendede var Chopin. modeli işlem yapan oldu mu.

Geri
Üst Alt