Yardım Xiaomi Redmi Note 10 Pro Şebeke Vermiyor

mtt

Üye
merhaba herkese daha önce imei tamiri yapılan bir redmi note 10 pro cihazı arkadaş güncellemiş üstüne birde wipe data yapmış. Cihaz durmadan restart atıyordu modem yükledim cihaz açıldı ancak uçak modunda kaldı yükleme ekranında bu yüzden mi hesabı sorduğu bölümde hesabı hat okumadan onaylamıyordu. 12.5.6 yazılımını attım orda da şebeke vermediği için yapamadım. ENG rom attım kendi eng romu hata veriyordu açılışta m11 lite ın eng sini kurup açtım qcn modem dosyalarını çektim. Ancak bu sırada wifi da çalışmaz oldu.MıuıSR Custom rom attım ordan hesaba hat gerektirmeden giriş yaptım cihazı açtım. orijinal 13.0.4 yazılımını attım wifi sorununu internetten efs modem yedeği bulup çözdüm. içindeki orijinal qcn yi çektim ancak jja bulilder onu açmadı qcn hatalıydı büyük ihtimal netten qcn buldum düzenledim ve cihaza attım. Cihazda şuan tek sorun şebeke gelmemesi nerede hata yaptım ve ya neden oldu bu durum bilen var mı. İmei gözüküyor hat 2 de ancak şebeke yok. Herhangi bir Tool a sahip değilim yardımcı olabilecek var mı

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba herkese daha önce imei atmış olduğum bir redmi note 10 pro cihazı arkadaş güncellemiş üstüne birde wipe data yapmış. Cihaz durmadan restart atıyordu modem yükledim cihaz açıldı ancak uçak modunda kaldı yükleme ekranında bu yüzden mi hesabı sorduğu bölümde hesabı hat okumadan onaylamıyordu. 12.5.6 yazılımını attım orda da şebeke vermediği için yapamadım. ENG rom attım kendi eng romu hata veriyordu açılışta m11 lite ın eng sini kurup açtım qcn modem dosyalarını çektim. Ancak bu sırada wifi da çalışmaz oldu.MıuıSR Custom rom attım ordan hesaba hat gerektirmeden giriş yaptım cihazı açtım. orijinal 13.0.4 yazılımını attım wifi sorununu internetten efs modem yedeği bulup çözdüm. içindeki orijinal qcn yi çektim ancak jja bulilder onu açmadı qcn hatalıydı büyük ihtimal netten qcn buldum düzenledim ve cihaza attım. Cihazda şuan tek sorun şebeke gelmemesi nerede hata yaptım ve ya neden oldu bu durum bilen var mı. İmei gözüküyor hat 2 de ancak şebeke yok. Herhangi bir Tool a sahip değilim yardımcı olabilecek var mı
internetten bulduğun qnc dosyasında sorun olabilir forumda note 10 pro qnc yedeği paylaşan varsa oradan indir tekrar dene

• Beğen
Tepkiler: mtt
merhaba herkese daha önce imei atmış olduğum bir redmi note 10 pro cihazı arkadaş güncellemiş üstüne birde wipe data yapmış. Cihaz durmadan restart atıyordu modem yükledim cihaz açıldı ancak uçak modunda kaldı yükleme ekranında bu yüzden mi hesabı sorduğu bölümde hesabı hat okumadan onaylamıyordu. 12.5.6 yazılımını attım orda da şebeke vermediği için yapamadım. ENG rom attım kendi eng romu hata veriyordu açılışta m11 lite ın eng sini kurup açtım qcn modem dosyalarını çektim. Ancak bu sırada wifi da çalışmaz oldu.MıuıSR Custom rom attım ordan hesaba hat gerektirmeden giriş yaptım cihazı açtım. orijinal 13.0.4 yazılımını attım wifi sorununu internetten efs modem yedeği bulup çözdüm. içindeki orijinal qcn yi çektim ancak jja bulilder onu açmadı qcn hatalıydı büyük ihtimal netten qcn buldum düzenledim ve cihaza attım. Cihazda şuan tek sorun şebeke gelmemesi nerede hata yaptım ve ya neden oldu bu durum bilen var mı. İmei gözüküyor hat 2 de ancak şebeke yok. Herhangi bir Tool a sahip değilim yardımcı olabilecek var mı

tekrar uyumlu eng modem yazıp deneyin qcn sorunlu değilse düzelir,cihaz sweet mi sweetin mi yazarsanız ellenmemiş cihazdan qcn dosyası atabilirim

tekrar uyumlu eng modem yazıp deneyin qcn sorunlu değilse düzelir,cihaz sweet mi sweetin mi yazarsanız ellenmemiş cihazdan qcn dosyası atabilirim
Çok teşekkür ederim yardımlarınız için modem çok kez yazdım ancak ise yaramadı qcn hatalı gözüküyor sweet modeli

aynı cihaz bende de var kamera mavi çıkıyordu düzeltim ama şimdi şebeke vermiyor yukardaki qçn yi denedim gene aynı

Geri
Üst Alt