Yardım Xiaomi Redmi Note 11 Pro (Viva ) DFT Pro IMEI Repair

euonur

Üye
v3.4.2 güncellemesiyle gelen note 11 pro (viva) modelinin imei repair sıralaması nasıl acaba.?
Ayrıcı modele -patch nvdata eklenmiş

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    4.1 MB · Görüntüleme: 1,374
v3.4.2 güncellemesiyle gelen note 11 pro (viva) modelinin imei repair sıralaması nasıl acaba.?
Ayrıcı modele -patch nvdata eklenmiş
Tecrübe Eden Arkadaşlar Eksi Ve Artı Yönleri İle Dönüş Sağlıyacaktır.
Ama Denemek İsterseniz (ÖNCELİKLE YEDEKLERİNİZİ KESİNLİKLE BACKUP KISMINDAN ALINIZ)
1.Wipe NvRam
2.Switch Meta Mode
3. Modem Meta Veya DFT Pro Üzerinden Dual SIM Repair Yapın
4.Patch Cert Yapın
5.Patch Cert Yapınca Gelecke Disable DmVerity-Vbmeta Uyarısına Onay Verin

Bu Şekilde Deneyip Tecrübelerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz.
Aksi Durumda Yedeği Geri Yükleyiniz

Ama Denemek İsterseniz (ÖNCELİKLE YEDEKLERİNİZİ KESİNLİKLE BACKUP KISMINDAN ALINIZ)
1.Wipe NvRam
2.Switch Meta Mode
4.Patch Cert Yapın

Ustam ekip paylaşmış,repair desteği şimdilik yok diye. Testler yapılmış galiba .

2201117SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1.Wipe NvRam
2.Switch Meta Mode
4.Patch Cert Yapın

[/QUOTE]

Evet şuanda sadece, dft proda, note 11 pro’ya “patch nvdata” sekmesiyle işlem yapılıyor.
Imeı repair desteği yok.
Imeı repair işlemi yaptım, cihaz botlopa düştü, yedeği gere yükleme rağmen dönmedi.
Chimera ile repair yapınca düzeldi…

patch nvdata sekmeside; sıfırlqma veya güncelleme sonra null sorununu düzeltiyor akabinde yine chimera ile repair yapmak gerekiyor..

en yakın zamanda dft’yede repair güncellemesi gelemesini bekliyoruz

yedeği olan yardım edebilir mi peki

1.Wipe NvRam
2.Switch Meta Mode
4.Patch Cert Yapın

Aksi Durumda Yedeği Geri Yükle

1.Wipe NvRam
2.Switch Meta Mode
4.Patch Cert Yapın

Evet şuanda sadece, dft proda, note 11 pro’ya “patch nvdata” sekmesiyle işlem yapılıyor.
Imeı repair desteği yok.
Imeı repair işlemi yaptım, cihaz botlopa düştü, yedeği gere yükleme rağmen dönmedi.
Chimera ile repair yapınca düzeldi…

patch nvdata sekmeside; sıfırlqma veya güncelleme sonra null sorununu düzeltiyor akabinde yine chimera ile repair yapmak gerekiyor..

en yakın zamanda dft’yede repair güncellemesi gelemesini bekliyoruz
güncelleme geldi mi

DFT Pro IMEI Repair yapmıyor. Sadece nvdata hatasından çıkarıyor. Chimera Tool ile yapın diyor. Chimera Tool'a yönlendirme yapıyor.​

DFT Pro IMEI Repair yapmıyor. Sadece nvdata hatasından çıkarıyor. Chimera Tool ile yapın diyor. Chimera Tool'a yönlendirme yapıyor.
elimde 1 adet cihaz var illallah dedirtti
ne yaptıysam nullden çıkmadı !

İndia romda Denedim onda null felan gitti şebeke felan geldı arama yapıyor bu seferde google play sorunu verdi :)

dft pro ücretli araç ile patch nvdta yapıp, sonrasında yine ücretli araç chimira ile repair yapmak lazım gelecek.

viva_global_images_V13.0.3.0.RGDMIXM_20220211.0000.00_11.0_global bu sürümüyükleyin cihaz açılmaz ise hard reset sıfırlama yapın açılınca yazılım modunda chimera ile çift sim imeil yazın bu kadar

dostum yazılımdan kaynaklı yapıyor. v 13. 0. 11 yazılımını kur dft ile tekrar baştan yap işlemi. %100 sonuç alırsın .

v13. 0. 11 android 11 ile gelen cihazları dft ile yapabiliyorum. Fakat 13.0.4 android 12 olan cihazları android 11 e düşürsem de yapamıyorum. eng rom denedim olmadı. dirence müdahele ettim olmadı. Şuan iki cihaz var elimde imei nullda.

v13. 0. 11 android 11 ile gelen cihazları dft ile yapabiliyorum. Fakat 13.0.4 android 12 olan cihazları android 11 e düşürsem de yapamıyorum. eng rom denedim olmadı. dirence müdahele ettim olmadı. Şuan iki cihaz var elimde imei nullda.
dft ile patch nvdata yap 13.0.7 yüklü olsun. chimera ile yeniden yaz düzelir.

13.07 android 11 dimi hocam

Son düzenleme:
hallettin mi usta cihazları??

Geri
Üst Alt