( This MIUI version can`t be installed on this device ) bu hataya dusdu makına bl kapalı nasıl halledebılırım butun yedeklerı var ama bı turlu olmuyor
cıhaz rubypro yazılım atıyorum bu sekılde acılıyor bı yontemı varmıdır

( This MIUI version can`t be installed on this device ) bu hataya dusdu makına bl kapalı nasıl halledebılırım butun yedeklerı var ama bı turlu olmuyor
cıhaz rubypro yazılım atıyorum bu sekılde acılıyor bı yontemı varmıdır
cihaza çince rom son sürüm yükle sonra bl kilid başvurusu yap cihazın kilidi açılınca yap bu cihazlar bl kapalı olmuyor

Merhaba. İndia 13.0.4.0 sürümünü kuruyorum nvdata hatası alıyorum.Wipe nvram-patch nvdata-repair işlemini yapıyorum "the system has been destroyed" hatası alıyorum. Tekrardan yazılım kurup. Wipe nvram-restore nvram(yedek mevcut)-repair işlemini tekrarlıyorum fakat aynı hatayı almaya devam ediyorum. Yardımcı olabilirmisiniz?
Önce aldığın yediği yükle sonra çin romu yükle randevu al sonra bodloader aç islemlerini yap

arkadaşlar merhalar. bende de redmi note pro plus mevut. cihaz yazılımsal imeı kayıtlı bl kilidi acık.ve üzerinde ki yazılım global 13.0.4.0 yüklü. mi14 güncelemek istiyorum. twpr yüklesem ve twpr den rom atsam imei gider mi. ya da brick olur mu

arkadaşlar merhalar. bende de redmi note pro plus mevut. cihaz yazılımsal imeı kayıtlı bl kilidi acık.ve üzerinde ki yazılım global 13.0.4.0 yüklü. mi14 güncelemek istiyorum. twpr yüklesem ve twpr den rom atsam imei gider mi. ya da brick olur mu
Evet gider.​

Merhaba,
Bootloader açık, IMEI yapılmamış, Çin cihaz(ruby) var. Buna en güncel Endonezya ROM kurmak istiyorum. Sonrasında DFT Pro ile IMEI atmada sıkıntı olur mu? Olmayacaksa direnç yaptırmak istemiyorum.

IMEI atıldıktan sonra direnç yaptırsam tekrardan IMEI işlemi gerekir mi kalıcı olması için?

Merhaba,
Bootloader açık, IMEI yapılmamış, Çin cihaz(ruby) var. Buna en güncel Endonezya ROM kurmak istiyorum. Sonrasında DFT Pro ile IMEI atmada sıkıntı olur mu? Olmayacaksa direnç yaptırmak istemiyorum.

IMEI atıldıktan sonra direnç yaptırsam tekrardan IMEI işlemi gerekir mi kalıcı olması için?
Direnç işlemi yaptırın. Bootloader kilidi de açın. Sonra istediğinizi yaparsınız sorun olmaz.​

22101316G - Xiaomi Redmi Note 12 Pro Ruby İmei Repair
1- BL Kilit Başvurusu Yapıp Cihazın Kilidini Açalım.
2- Dft Pro İle Çift İmei Yazalım.
2.png

Son düzenleme:
Merhaba bende eski tlfonculardanım taa jaf zamanından

Bir arkadaşım 12 pro plus getirdi hediye , üstünde 13.0.8.0 rom var

az çok bildiğimden güncellemedim direkt bootloader açma işine girdim

boot açıp globla rom yükleme imkanım varmıdır?
Arkadaşlar let me note 12 Pro olarak konu açılıyor siz redmi note 12 Pro ve plus'tan bahsediyorsunuz

bl kapalı iken repair yapılmıs cıahz yedek yok deestroyed olmus. eng rom yukledım imeiler yok. normal yazılıma donemıyorum eng de repair yapamıyorum destroyed oluyor. nasıl çözebilirim bilen varmı_?

arkadaşlar cözüldü diye paylaşım yapıyorlar hiçbir bilgi vermiyorlar anlam veremiyorum bu insanları paylasıyorsan detayını yaz be kardeşim

arkadaşlar cözüldü diye paylaşım yapıyorlar hiçbir bilgi vermiyorlar anlam veremiyorum bu insanları paylasıyorsan detayını yaz be kardeşim
Çok detay öğrenmek istiyorsanız VIP Üyelik alırsınız. En ince detayına kadar öğrenirsiniz. Zaten bu işi yapan işten anlayan kişi bu raporda ne yapılmış hemen çözer. Artı konuda da yazmışım bu rapor başarı raporudur demişim.​

Geri
Üst Alt