Çözüldü Xiaomi Redmi Note 4 Prime USB Hata Ayıklama Açma Sorunu

sercan1992

Yasaklı
Çözüldü : Edl mode ıle usb hata ayıklama acık olmamasına ramen rom yuklemeyı başardım

İyi günler telefona twrp den rom yuklerken sanırım bi hata oluştu Mi ekranında kalıyor.
Fastboot menüsü geliyor.
Fakat Usb hata ayıklama sanırım rom yuklerken kapandı o yuzden Mi flash ile rom atamıyorum. Recovery ekranınada düşmüyor telefon.
Mi Flash ''Flash Tgz error'' hatası veriyor. Deneyimli sayılırım daha once 4-5 farklı telefona rom yukledim.İmei Repair yaptım. Driver ve yazılım sıkıntısı yok yani aynı driver ve aynı programları kullanıyorum.

Fastboot dan
''Fastboot Flash recovery twrp'' deyince USb hata ayıklama hasası alıyorum.

Kısacası Sadece telefona Fastboot modda ulaşabiliyorum. USb hata ayıklama Kapalı.
Telefona nasıl Rom yuklerim bu sekilde.

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar kimsenin fikri yokmu.Fasbootta telefonu goruyor.Mi Flash ''Flash Tgz error'' hatası veriyor .sadece rom atıp hayata tutunmasını ıstıyorum telefonun

Telefonun modeli nedir ?
Redmi note 4 prime sanırım yanlıs rom yuledım twrp ile twrp de gıttı telefonda mı ekranında takılı kalıyo sadece fastboot etkın ama Usb hata ayıklama kapanmıs sanırım.Booloder daha once acıktı ama kapandımı emın degılım yanlıs romdan sonda twrp ile yuklerken hersey olması gerektıgı gıbıydı

İyi günler telefona twrp den rom yuklerken sanırım bi hata oluştu Mi ekranında kalıyor.
Fastboot menüsü geliyor.
Fakat Usb hata ayıklama sanırım rom yuklerken kapandı o yuzden Mi flash ile rom atamıyorum. Recovery ekranınada düşmüyor telefon.
Mi Flash ''Flash Tgz error'' hatası veriyor. Deneyimli sayılırım daha once 4-5 farklı telefona rom yukledim.İmei Repair yaptım. Driver ve yazılım sıkıntısı yok yani aynı driver ve aynı programları kullanıyorum.

Fastboot dan
''Fastboot Flash recovery twrp'' deyince USb hata ayıklama hasası alıyorum.

Kısacası Sadece telefona Fastboot modda ulaşabiliyorum. USb hata ayıklama Kapalı.
Telefona nasıl Rom yuklerim bu sekilde.
Edl moduna al öyle yükle

Moderatör tarafında düzenlendi:
En son fastboot rom'u yükleyin kesin yüklenecektir. Fastboot moduna girmesi kafi yükleme yapman için twrp'yi sonra kurabilirsin.

Redmi note 4 prime sanırım yanlıs rom yuledım twrp ile twrp de gıttı telefonda mı ekranında takılı kalıyo sadece fastboot etkın ama Usb hata ayıklama kapanmıs sanırım.Booloder daha once acıktı ama kapandımı emın degılım yanlıs romdan sonda twrp ile yuklerken hersey olması gerektıgı gıbıydı
Telefonu bilgisayar görüyorsa telefonu açmadanda edl moduna alabilirsin

Mi Flash ''Flash Tgz error'' hatası veriyor. orjinal romu indirdim siteden.Kurulu olan miFlas ve driverlerle 4-5 farkli xioami telefonu rooladim imei rapair yaptim. onlarda hata yok yanı edl modunu deneyecem eve gecınce,

1ci asama kod ile girmeyi deneme
2ci edl koblosu ile
3cü acıp edl noktalarını kısa devre yapma

Mi Flash ''Flash Tgz error'' hatası veriyor. orjinal romu indirdim siteden.Kurulu olan miFlas ve driverlerle 4-5 farkli xioami telefonu rooladim imei rapair yaptim. onlarda hata yok yanı edl modunu deneyecem eve gecınce,

1ci asama kod ile girmeyi deneme
2ci edl koblosu ile
3cü acıp edl noktalarını kısa devre yapma
MiPhone20160401 bunla dene bir de

ben yaparım redmi note 7 tek hat repair işlemi uzaktan yardım da yapabilirim

ben yaparım redmi note 7 tek hat repair işlemi uzaktan yardım da yapabilirim
teşekkürler proble çözülmüştür.Sıkıntı İmei repair degil rom çin sürümü oldugu için telefon bootleder açmadan elin çinlisi Twrp yüklemiş.Twrp den rom yüklerkende telefon ölmüştü.Edl modunda yukleme yaptım duzeldi.

Geri
Üst Alt