Çözüldü Xiaomi Redmi Note 5 Pro TWRP'de PC Görmüyor

Nurulika

Genel Moderator
Cihaz:Redmi note 5 Pro
Merhaba arkadaşlar benim sorun şu telefon açıkken "adb shell" yazıyorum görüyor pc fastboot modunda görüyor pc ama twrp yüklüyorum pc telefonu twrp iken görmüyor
Denediğim Yöntemler
-Telefonu MTP ya da MIDI olarak bağlayıp twrp yüklemek(işe yaramadı)
-Geliştirici seçeneklerinde usb hata ayıklamnın aşağısındakileri açtım(usb üzerinden yükle falan)
-Twrp de Disable-Enable MTP yaptım işe yaramadı
-kablo değiştirdim işe yaramadı
-farklı twrp ler yükledim yine olmadı

EDİT = ÇÖZÜLDÜ

Burada bulunan dosyayı kullanın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herhangi bir çözüm yok mu?

TWRP'de Mount kısmını girin Enable/Disable MTP seçince görmemesi ilginç... başka TWRP bulup deneyin...

Official TWRP'yi buradan indirebilirsiniz...

minimal_adb_fastboot_v1.4.3

yüklü mü?

neden bağlanmadığı konusunda bende şaşırdım... amacınız nedir niye TWRP'ye bağlanmak istiyorsunuz?

Bu sorunla daha önce çok karşılaştım. Soketten kaynakli bir problem var cihazınızda. Adb veya mtp hiç-bir şekilde görmez. Sadece fastboot görür.
Yani kısacası telefonun veya pc den kaynakli bir ayar eksikliğinden değil sorununuz

Bu sorunla daha önce çok karşılaştım. Soketten kaynakli bir problem var cihazınızda. Adb veya mtp hiç-bir şekilde görmez. Sadece fastboot görür.
Yani kısacası telefonun veya pc den kaynakli bir ayar eksikliğinden değil sorununuz
hocam çözümü buldum :) tek tuş twrp falan vardı onları yüükledim oldu 5.twrp deneyişim başarılı :)

Geri
Üst Alt