Konu için teşekkürler.
Elimde jjaQcnBuilder ve Qpst var. Bunlar ile yapabilir miyim? Bunların yanında işlemlerde QPTS configuration ve QFIL kullanacağım. Aslında şöyle diyeyim mi 9T Pro için yapılan işlemleri bu telefon içinde uygulayabilir miyiz?
9T pro da band20 gitmeden sıkıntısız halletmiştim.

abi redmi note 5 cmd ile denedim kod ile denedim bst tool ile dialog açdım ama qfil görmüyor yada dialog açılmıyor bst tool ile yapdığımda açıldı diyor ama qfilde görünmüyor edl moda alıyorum 9008 göryor ama yedekleyemiyorum bi türlü yapamadım bootloader kapalı açık değil

imeil partition komutları elinizde mevcutmu ustam hicbiyerde yok umt reset icin credi istiyor

Hocam, Telefonun şebekesi kapanmış bootloader unlock yapamıyorum nasıl halledebilirim unlock için şebekenin olması gerekiyor

Kardeşim rom atılması için bootloader kilidinin açık olması gerekiyor hata veriyor nasıl yapabilirim

bunun icin boxsa bl unlock yapmaya ve roota gerek yok ...

Kardeşim rom atılması için bootloader kilidinin açık olması gerekiyor hata veriyor nasıl yapabilirim
Edl modda yazılım yüklenir cihazın sorununu çözmek için imei repair yapılması lazım

LG-H960 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bunun icin boxsa bl unlock yapmaya ve roota gerek yok ...
nasıl gerek yok anlatırmısınız ??
yazılım atman için ya bootloader açık olacak yada umt ile edl mod da atacan ??
başka yolu varda bizmi bilmiyoruz?? umt de her cihaza hesapsız yapmaz bazı modellere yapar:unsure:

nasıl gerek yok anlatırmısınız ??
yazılım atman için ya bootloader açık olacak yada umt ile edl mod da atacan ??
başka yolu varda bizmi bilmiyoruz?? umt de her cihaza hesapsız yapmaz bazı modellere yapar:unsure:
aynen edlden yaziyosun ve repair yapiyosun bir kac islem gerek bl unlock yapmaya ve roota hic gerek yok) ve ayni zamanda box da lazim degil

Arkadaşlar bootlader açık ama cihaz şebeke yok wifi yok yardım edecek varmi Allah rızası için arb4 cihaz

Geri
Üst Alt