İstek Xiaomi Redmi Note 6 Pro eMMC Dump Dosyası Olan Var mı?

s.aleyküm hayırlı ramazanlar
xiaomi redmi note 6 pro boot kapalı iken brick olan cihaza umt ile yazılacak olan emmc dump file isim dosya elinde olan varmı yetkili hesap yok bu yolu denemem lazım

s.aleyküm hayırlı ramazanlar
xiaomi redmi note 6 pro boot kapalı iken brick olan cihaza umt ile yazılacak olan emmc dump file isim dosya elinde olan varmı yetkili hesap yok bu yolu denemem lazım
Benim elimde yok. Tulip mi?

Geçen biri yazmıştı loader dosyasi degisince yetkili hesap sormuyor demişti ama nasıl yapti etti bilgim yok

@elnasibb, elinde boyle bir firmware oldugunu soyluyor ama daha paylasmadi.

hocam az önce 4 adet esnaftan cihaz geldi note6 pro edl modda umt ile efs silmiyor cipset hatası veriyor
ram modelleri ise : sandix ve hynix

hocam az önce 4 adet esnaftan cihaz geldi note6 pro edl modda umt ile efs silmiyor cipset hatası veriyor
ram modelleri ise : sandix ve hynix
Bende redmi note 6 proya sahibim telefonum brick oldu ve bootloaderi kilitli. O yüzden miflash ile rom yükleyemiyorum çok zararlı hata diyor

Bende redmi note 6 proya sahibim telefonum brick oldu ve bootloaderi kilitli. O yüzden miflash ile rom yükleyemiyorum çok zararlı hata diyor
hocam boot kilitli iken yazılımsal müdahale işlemlerinde cihaz susar o yüzden şuan yaptığınız soruniçin yetkili mi hesabı lazım

Forumda dun paylasilmisti firmware account istemeyen. Firmware de images klasorune sdm660 elf dosyasini kopyalayin. Telefonun arka kapagini acin ve pil soketini 15 dk ligina cikartin. Sonra soketi tekrar yerine takin ve edl pointten EDL moda gecin ve miflash ile flashlayin. Account olmasada olur.

Forumda dun paylasilmisti firmware account istemeyen. Firmware de images klasorune sdm660 elf dosyasini kopyalayin. Telefonun arka kapagini acin ve pil soketini 15 dk ligina cikartin. Sonra soketi tekrar yerine takin ve edl pointten EDL moda gecin ve miflash ile flashlayin. Account olmasada olur.
Telefonum edl modda bekliyor zaten. Ama öyle yani twrp fastboota filan girmiyor

ustam şimdi şunu anladım doğrumu anladım
note 6 pro edl moda alıp sdm660elf dosyasını images klasörüne kopyalıyoruz ardın miflash ile flaşlayınca brick olan mi yetkili hesap isteyen cihaz
çalışacakmı

ustam şimdi şunu anladım doğrumu anladım
note 6 pro edl moda alıp sdm660elf dosyasını images klasörüne kopyalıyoruz ardın miflash ile flaşlayınca brick olan mi yetkili hesap isteyen cihaz
çalışacakmı
Benim anladığım kadarıyla o dosyayı kopyalayınca yetkili hesap istemeden mflash ile rom yüklemesi yapılabilecek

Geri
Üst Alt