İstek Xiaomi Redmi Note 6 Pro IMEI Repair İşlemi

Nurulika

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar ben umt kullanıyorum umt nin mantığı şu efs yi siliyor sonra biz cihazı açıp (diag modunu açıp) imei yazıyoruz
Sorum Şu ki : acaba umt olmadan(cihazın bootloader kilidi kapalı iken) efs yi silme şansımız var mı

Merhaba arkadaşlar ben umt kullanıyorum umt nin mantığı şu efs yi siliyor sonra biz cihazı açıp (diag modunu açıp) imei yazıyoruz
Sorum Şu ki : acaba umt olmadan(cihazın bootloader kilidi kapalı iken) efs yi silme şansımız var mı

EFS Professional diye bir araç vardı ama oda root istiyor. Belki şöyle de yapılabilir ama cihaz açar mı bilmem. Bozuk bir EFS Dosyasını yazılım paketinin içine atıp o şekilde yazılımı yükleyip denemek.

@silivriserdar sonuçta önemli olan efs yi bozmak sonrasında root a gerek kalmadan imei yazılabilir, ama bt kapalı iken yazılım paketini nasıl yazacağım ki ?

edl içinde testpoint yapmak gerekiyor :) niyetim arkasını açmadan çözüm bulmak galiba olmayacak gibi :) @silivriserdar

edl içinde testpoint yapmak gerekiyor :) niyetim arkasını açmadan çözüm bulmak galiba olmayacak gibi :) @silivriserdar
Valla tembellik insanı farklı arayışlara yöneltip daha değişik basit kısa yollar buldurur. :)

Siz konu açınca bende düşünmeye başladım açıkçası daha kolay nasıl olur diye. :D

:D genelde üşengeç insanlar daha etkili yöntemler buluyor :)) telefonun arkasını açıp umt ile repair işlemleri yapıp cihazları satmayı pek etik bulmuyorum ondansa arkasını açmadan bt kapalı iken edl ye geçme yöntemi aradım bulamadım :/ , sonrasında edl ye almadan efsyi de bozma yöntemini de bulamadım :/ galiba testpoint e devam @silivriserdar

:D genelde üşengeç insanlar daha etkili yöntemler buluyor :)) telefonun arkasını açıp umt ile repair işlemleri yapıp cihazları satmayı pek etik bulmuyorum ondansa arkasını açmadan bt kapalı iken edl ye geçme yöntemi aradım bulamadım :/ , sonrasında edl ye almadan efsyi de bozma yöntemini de bulamadım :/ galiba testpoint e devam @silivriserdar
Cihazın içini açmak şart oldu.

Arkasını açıp EDL modda EFS yi nasıl bozuyorsunuz? UMT olmadan mümkün mü?

Geri
Üst Alt