Yardım Xiaomi Redmi Note 6 Pro IMEI Repair

@elnasibb, peki siz nasıl bir yöntem buldunuz?
bu islemi yapmak icin boksa gerek yok..
sadece en son yazilimi indirin ve qfil de firmwareyi seciniz ve edl moda aliniz. daha sonra ise partitionu secin ve tsg modemst1 modemst2 yi secip erase data yapin sonra imei gitmis olucak . write qualcom imei ile imei yaziniz. daha sonra ise yedeklediginiz qcn dosyasini editleyin ve qfil ile restor edin islem tamam ) bootloader kilidine gerek yok. kapali olsa bile. olur bu islem

@elnasibb, güzel Bir yöntem, işte arkasını açıp edl ye almak sıkıntı:/ yöntem için teşekürler

sadece en son yazilimi indirin ve qfil de firmwareyi seciniz ve edl moda aliniz. daha sonra ise partitionu secin ve tsg modemst1 modemst2 yi secip erase data yapin sonra imei gitmis olucak . write qualcom imei ile imei yaziniz. daha sonra ise yedeklediginiz qcn dosyasini editleyin ve qfil ile restor edin islem tamam ) bootloader kilidine gerek yok. kapali olsa bile. olur bu islem
Ustam ben genelde editlemeden yaziyorum nasil dersen edl modda umt ile efs silip diag acip writeimei yazip qpst ile restore qcn dedikten sonra tamam

Ustam ben genelde editlemeden yaziyorum nasil dersen edl modda umt ile efs silip diag acip writeimei yazip qpst ile restore qcn dedikten sonra tamam
ben boxuz yontemini dedim olan var olmayan var)

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben boksuz yontemini dedim olan var olmayan var)

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Simdi şöyle bi durumda var bazi telefoncular plaka isinden hic anlamiyor kayit icin uzak baglanti ile islem yapmami istiyor yalniz telefoncu arka kapagida acamazsa sifir cihazi edl moda alacak baska yontem bulabilirmiyiz free uygulama veya cmd komutlariyla

Cihaz unlockise edl moda almadan yapan yetenkli ustalarıda tanırım kendim yaptırdım:cool:

Simdi şöyle bi durumda var bazi telefoncular plaka isinden hic anlamiyor kayit icin uzak baglanti ile islem yapmami istiyor yalniz telefoncu arka kapagida acamazsa sifir cihazi edl moda alacak baska yontem bulabilirmiyiz free uygulama veya cmd komutlariyla
edl moda bazi telefonlar duser bazilariysa arka kapak acilirsa duser . komut fastboot oem edl

Peki yedek nasil aliyorsun bootloader kapaliyken. TWRP kuramiyorsun.

redmi note 7 de bizde oyle dedik ama telefon 3 aydir yatiyor :)

Note 6 pro Android 8.1 ama antirol back 4 diyor. Umarim bende sikinti olmaz.

Global versiyonlarda ESN bilgisi yok mu arkadaslar?

ben yarin firmware atarim onunla yaparsan 100% olur repair islemi
ustam rca etsem bana note6 pro denenmiş bi qcn atarmısın...

efs sıfırlayıp imei yzıyorum
herşey normal ...en son bi note 6 pro qcn si yazıyorum cihaza .nv data ya düşüyor

ustam rca etsem bana note6 pro denenmiş bi qcn atarmısın...

efs sıfırlayıp imei yzıyorum
herşey normal ...en son bi note 6 pro qcn si yazıyorum cihaza .nv data ya düşüyor
Note 5 qcn si atın o zaman

Geri
Üst Alt