Yardım Xiaomi Redmi Note 6 Pro IMEI Repair

SELAMUN ALEYKUM HAYIRLI RAMAZANLAR
xiaomi note 6 pro bootloader kapali
Plaka işlemi icin edl modda free olarak yani boxsız reset efs islemi nasıl yapabilirim kesin çözüme ulaşmış ustaları bekliyorum

Crackli Umt indir yap ya da Miracle box u crakli indirin yapın işlemleri

Miracle thunder 2.82 crackli var ama bi yerde hata veriyor
Kendi kullandığın crackli umt varmi
Cihaz miui 10 mu eğer miui 10 sa ayarlar telefon hakkında çekirdek sürümüne girin orada en üstte software versiyon var tıklayn ona en altta ram var(sandix,micro,samsung) ne yazıyor onu yaın hatta mümkünse ekran görüntüsü atın

Cihaz miui 10 mu eğer miui 10 sa ayarlar telefon hakkında çekirdek sürümüne girin orada en üstte software versiyon var tıklayn ona en altta ram var(sandix,micro,samsung) ne yazıyor onu yaın hatta mümkünse ekran görüntüsü atın
Ram olarak DDR VENDOR DEDİGİN İSE
HYNİX GEÇİYOR. ve ekran fotosu yukleyemiyorum

@gencbilal63, tmm hynix geçiyorsa umt nin crackli halini bulursanız rahat bir şekilde yapabilirsiniz internette biraz araştırın bulursunuz

:) özele mesaj atılamıyor

@Nurulika, UMT hangi versiyon var crackli indirilebilen cunku kirdigini igda eden bir sitede qcfire 4.1 crackli diye orjinal dosyayi indirtiyor 50 tane klikten sonra :)

@redminote7, hocam crackli versiyonu var mı onu bilmiyorum, sadece belki vardır diye söyledim ben 3x ve Miracle BOX u crackli kullanıyorum dedim belki umt de de var vardır

ben yaptim wifi gitti ve ayarlardan usb debug acilmiyor imei gitti firmware flash yapilmiyor mi account isgiyor cozumi varmi ?

s.a arkadaşlar
note6 pro umt reset efs ,ardından write dual imei repair işlemi yapıp note5 qcn restore ettim..cihaz açıldı imeiler yok..bilgisayarda diag açık gösteriyor ama fail veriyor.. geliştirici seceneklerine girincede çok ağır işlem yapıyor donuyor,,
hard reset attım
yeniden reset efs yapıyım dedim umt den
Device : Xiaomi Redmi Note 6 Pro
Operation : Partial Reset EFS
Checking for existing devices...Not Found
Turn Off phone, hold Vol UP + Vol DOWN and insert USB cable.
Some phones may need Special Boot Cable or TestPoint for EDL mode.
Found Port : Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 (COM93)
Driver Info : Qualcomm Incorporated, qu_usb_serial.sys, 2.1.2.0
Connecting to phone...OK
Waiting for response...Unknown Response!
Operation Finished.
QcFire Ver. 4.1

hata veriyor ,,yardımcı olursan sevinirim ..team var müsait olupta bakabilecek varsa sevinirim @
adnanmirsad56

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt