Bilgi Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Verilerini Gizli Şekilde Paylaşıyor!

redminote7

Üye
Merhaba arkadaslar,

Uzun zamandir redmi note 7 uzerinde calisiyorum. Modem dosyasini inceledigimde cok enterasan birseyle karsilastim. Xiaomi kullanici verilerini cin telekom aginda host olan zzhc.vnet.cn internet sitesiyle paylasiyor. Peki bunlar neler mi ?

MEID,IMEI, CHIPSET MODEL , SMS SOFTWARE Versiyonu vs.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar,

Uzun zamandir redmi note 7 uzerinde calisiyorum. Modem dosyasini inceledigimde cok enterasan birseyle karsilastim. Xiaomi kullanici verilerini cin telekom aginda host olan zzhc.vnet.cn internet sitesiyle paylasiyor. Peki bunlar neler mi ?

MEID,IMEI, CHIPSET MODEL , SMS SOFTWARE Versiyonu vs.
Cihaz bilgilerini paylaşır anlarım da sms felan olursa sıkıntı.

Aslını sorgulayacak olursak bir çok firma bir çok cihazda verinin tamamını kendi hostlarinda kopyaliyor diye bir duyum almıştım. Aslı astarı nedir bilmiyorum ama insan tereddütte kalıyor işte.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nokia 7 plus da da ayni sikinti varmis. Snapdragon 660 islemci icin ayni modem dosyasini kullaniyorlar.

Ekli dosyalar

• Screenshot 2019-05-05 at 22.53.50.png
    Screenshot 2019-05-05 at 22.53.50.png
    275.8 KB · Görüntüleme: 19
:) apple yıllardır paylaşıyor paylaşmayan yokki amerika veya istihbarat örgütleriyle pentagon cia vs. bu yeni değil ki abdullah çiftçi yi dinleyin biraz teknoloji çift taraflı bıçak gibidir ne kadar dikkat etsende keser . ne kadar dikkat etsende bilgilerini çalar :)

Geri
Üst Alt