çekinceniz olmasın basit bir işlem. arka kapağı açarken dikkat edin oldukça ince bir kapak.

Hocam arkasını birşekilde açabilirim lakin "Edl Moda alma" konusunda çekincem var. Yanlış bir hatada geri dönülmez şekilde zarar vermekten korkuyorum. Birde Edl mod ve unlock işleminin Umt box ile yapıldığını sanıyordum. Bana rehberlik ederseniz Tabi ki telefonu unlock edip mi toll ile flash atmak isterim.
Ekli dosyayı görüntüle 8148
Fastboot modda şu komutu verin
Fastboot getvar product

Siz sökün arkasını yardımcı oluruz. Geri dönülmez bişey olmaz.

Fastboot getvar product

Teşekkürler hocam kapak açma işlemini yarın yapabilirim herhalde... Hangi MiUi rom yüklemem gerekiyor? Bu cihaz Çin versiyonu (Global versiyon değil).Mi.com sitesinden cihazın kendi (arka stickerdaki imei ni) sorgulayarak öğrendim hocam.
Son olarak evde aktif wifi internet yok mobilden bağlıyım nete bu sorun olur mu?

Fastboot getvar product

Hocam tekrar iyi akşamlar acaba arka kapağı açtıktan sonra unlock ve rom yükleme işlemi için, adım adım ne yapacağımı görsellerle veya video desteğiyle anlatabilir misiniz? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

Hocam tekrar iyi akşamlar acaba arka kapağı açtıktan sonra unlock ve rom yükleme işlemi için, adım adım ne yapacağımı görsellerle veya video desteğiyle anlatabilir misiniz? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...
Cihaz elime gelince çekip size özelden atayım

Ustalar bu cihaza nasıl Mi Acc Unlock yapabilirim cihaz sıfırlanmış ve hesap istiyor MIUI 10 yüklü ama diğer detayları bilmiyorum. Elimde box olarak sadece Chimera, BST, Octoplus ve Z3x var. Şimdiden teşekkürler.

Ustam verdiğiniz linklerde ki işlemleri deneyince cihaz soft brick oldu şu an EDL modu dışında cihaz açılmıyor ve ne MiFlash ne BST ne de Chimera yazılım atamıyor cihaza CN ve Global ROM'lar denendi sonuç aynı...

Ustalar cihaz fastboot mode da görünmüyor sadece EDL var unofficial unlock sonunda böyle oldu MIUI 10 yüklü var mıdır bir çaresi?

repair yaparken bootloader acmaya ve rootlamaya gerek yoktur UMT varsa. Bootloader kilidiyle ugrasmaya gerek yok yani. bilmeyen arkadaslar icin soyluyorum.

Ustalar cihaz fastboot mode da görünmüyor sadece EDL var unofficial unlock sonunda böyle oldu MIUI 10 yüklü var mıdır bir çaresi?
Siz kendiniz fastboot moda almaya çalışın ondan sonra pcden kontrol edin

Merhaba arkadaslar Xiaomi Redmi Note 7 China Romda Global Roma Geçmek Mümkünmu?

Ekli dosyalar

• IMG-20191115-WA0128.jpg
    IMG-20191115-WA0128.jpg
    43.7 KB · Görüntüleme: 19
Bugün aynı cihazı eu rom'dan global'a geçirdim linkleri paylaşıyorum hemen

Geri
Üst Alt