İstek Xiaomi Redmi Note 8 3,29 EFS Reset for DFT Gerekli

MesuTCAG

Üye
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin. Elimde Note 8 3,29 BL Lock cihaz var ENG Sonrası cihaz resetlendiği için boş efs dosyası atmam gerekli fakat her yerde sadece chimera ile atılan dosya var Lisansım bittiği için kullanamıyorum.

Rica etsem EFS reset dosyası DFT ile atılan dosyayı paylaşma şansınız var mı

Merhaba arkadaşlar kolay gelsin. Elimde Note 8 3,29 BL Lock cihaz var ENG Sonrası cihaz resetlendiği için boş efs dosyası atmam gerekli fakat her yerde sadece chimera ile atılan dosya var Lisansım bittiği için kullanamıyorum.

link yok mu

recoveryden format attın mı

burda bi dosya var edl den dene istersen

recoveryden format attın mı
evet hocam yaptım. cihaz aktif fakat efs resetleyemiyorum . reset yaptığım an resetlemeye başlıyor kendini. modem dosyalarını flaşlamam gerekiyor fakat elimde null flash dosyaları yok (dftye göre)

yanlış anlamadıysam reset efs yapıp paylaştım seninle

Ekli dosyalar

• Redmi Note 8_efs_2021_11_15_19_20_2.zip
    49 KB · Görüntüleme: 225
Benzer şekilde farklı board id lerde bende aynı srounla karşılaştım.
Ben şu şekilde aştım bu sorunu.
Cihazı eng firmware sonrası fastboot moda alınız.
Sonrasında şu kodları yazın.

fastboot flash modemst1 dummy.bin
fastboot flash modemst2 dummy.bin
fastboot flash fsg fs_image.tar.gz.mbn.img

Dosyalar için
Dosyalar İçin (Alternatif)

(Alıntıdır)

Son düzenleme:
reset atmaya devam eden cihazlarda şöyle çözüm yapılır reset sorunu düzelmez umt ile diag geldiği anda repair tıklarsınız diag modunda bağlantı kurulduğu anda telefon reset atmaz ve işlem bitene kadar bekler

Geri
Üst Alt