silivriserdar

Genel Moderator
IMG_20210602_101443.jpg

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Xiaomi Redmi Note 8 Biloba 2021 cihazına nasıl IMEI repair işlemi yapılır onu anlatacağım.

İşlem detayları VIP bölümünde bulunmaktadır.

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

VIP ÜYELİK ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Anlaşılan bu modelde RSA kilidi denilen şey yok.Diğer cihazlar içinde inşallah tez zamanda bir yol bulunur.

Ekli dosyayı görüntüle 15710

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Xiaomi Redmi Note 8 Biloba 2021 cihazına nasıl IMEI repair işlemi yapılır onu anlatacağım.

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

Hocam daha cihaz piyasada yok nereden buldunuz maşallah

elinizde dft box var ise çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz .

hocam dft ile işlem yaptıktan sonra sıfırlanırsa imeiler kople gidiyorbir çözümü varmı
Önce wipe nvram yapın. Ardından Switc mod tıklayın. Ardından MTK portu manuel seçip MediaTek kısmında meta modda yazın. Format ve güncelleme ile gitmez.​

SA ARKADAŞLAR DFT PRO İLE NOTE 8 2021 REPAİR YAPTIM YAZDIM SONRA BİRİNDEN DUYMUŞTUM AYARLARDAN SIFIRLAYIN TEKE DÜŞSUN MUHABBETİ İLE MAALESEF SİLİNDİ SONRASINDA YANLIŞLIKLA 9A SEÇİLİ İKEN WİPE NVRAM YAPTIM VS SERİ SİLİNDİ SONRA NOTE 8 2021 İLE WİPE NVRAM YAPTIM RSTORE YAPTIM YAZAMIYOR ŞUANDA PLAKAYI YAZILDI GÖSTERİYOR AMA BİLİNMİYOR YAZIYOR NE YAPMAM LAZIM YARDIMCI OLABİLECEK VAR MIDIR

Önce wipe nvram yapın. Ardından Switc mod tıklayın. Ardından MTK portu manuel seçip MediaTek kısmında meta modda yazın. Format ve güncelleme ile gitmez.
MERHABA BU HANGİ CİHAZLAR İÇİN GEÇERLİ DFT VAR ANCAK SIFIRLAYINCA SİLİNİYOR EVET VE SONRA BİR DAHA YAZILMIYOR UZAKTAN ZORLA YAPIYORLAR HER DEFASINDA BİLGİ PAYLAŞIMI RİCA EDİYORUM

MERHABA BU HANGİ CİHAZLAR İÇİN GEÇERLİ DFT VAR ANCAK SIFIRLAYINCA SİLİNİYOR EVET VE SONRA BİR DAHA YAZILMIYOR UZAKTAN ZORLA YAPIYORLAR HER DEFASINDA BİLGİ PAYLAŞIMI RİCA EDİYORUM
forumlardan yardim almak için lütfen forum kurallarına uyalım büyük harfler ile yazmak yasaktır

SA ARKADAŞLAR DFT PRO İLE NOTE 8 2021 REPAİR YAPTIM YAZDIM SONRA BİRİNDEN DUYMUŞTUM AYARLARDAN SIFIRLAYIN TEKE DÜŞSUN MUHABBETİ İLE MAALESEF SİLİNDİ SONRASINDA YANLIŞLIKLA 9A SEÇİLİ İKEN WİPE NVRAM YAPTIM VS SERİ SİLİNDİ SONRA NOTE 8 2021 İLE WİPE NVRAM YAPTIM RSTORE YAPTIM YAZAMIYOR ŞUANDA PLAKAYI YAZILDI GÖSTERİYOR AMA BİLİNMİYOR YAZIYOR NE YAPMAM LAZIM YARDIMCI OLABİLECEK VAR MIDIR
komple yazılım atın cihaza ve eng modem yükleyerek modem meta ile işlem yaarsanız skalıcı olur

dft ile note 8 2021 e plaka işlemi yapıyorum aynı note 9 daki gibi
cihazın plaka değişiyor ama internet çalışmıyor şebeke yi çok geç veriyor

dft ile note 8 2021 e plaka işlemi yapıyorum aynı note 9 daki gibi
cihazın plaka değişiyor ama internet çalışmıyor şebeke yi çok geç veriyor
işlem için başka bir note 8 2021 yedeğe ihtiyacınız var

wipe nvram-başka note8(2021) yedeği restore nvram ile geri yükle- Sonra üzerine imeiyi yaz

Ekli dosyayı görüntüle 15710

redmi note 8 bilbao dft üzerinden direkt yazdırdım cihaz açılmıyor fastboot moda atıyor

Geri
Üst Alt