Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Board ID 1.29 Şebeke Sorunu

enesbasar1

Üye
Eng romda repair yaptım şebeke geliyor ama global veya indo yazılımı yükleyince şebeke gelmiyor lakin imeiler değişmiş görünüyor.

orjinal qcn ile mi işlem yaptınız?

Nasıl ?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Şebeke geliyor ama ne arama yapıyor nede arama geliyor aradığınız kişi meşgul sonra ulaşılamıyor diyor ama şebeke full çekiyor bi süre sonra gidiyor
Farklı Bir Qcn Deneyin Ustam

hocam varmı elinizde qcn. bide öyle deneyim 4 tane felan denedim bide dft pro kullanıyorum adımları söyleyin isterseniz bide öyle deneyim. bende mi bi sorun var anlıyamadım.

hocam varmı elinizde qcn. bide öyle deneyim 4 tane felan denedim bide dft pro kullanıyorum adımları söyleyin isterseniz bide öyle deneyim. bende mi bi sorun var anlıyamadım.

ustam eng yükle dft pro nun xiaomi kısmında xiaomi special bölümünden repair yap sonra alt kısımdaki network bölümünden note 8 seç repair network yap. ardından telefonu edl moda al global yükle

yaptım hocam sonuç olumsuz. zaten şebeke geliyor eng romdayken ama aradığın zaman vs. aradığınız kişiye ulaşılamıyor diyor şebeke gidiyor sonra geri geliyor stabil çalışmıyor yani

yaptım hocam sonuç olumsuz. zaten şebeke geliyor eng romdayken ama aradığın zaman vs. aradığınız kişiye ulaşılamıyor diyor şebeke gidiyor sonra geri geliyor stabil çalışmıyor yani
herşey normal yaptınsa ama hala çalışmıyorsa arkasında ki şebeke diotu değişecek daha önce başıma geldi

bide bunu dene ben hep bununla yapıyorum

Ekli dosyalar

• Redmi_Note_8_ENG.rar
    104.5 KB · Görüntüleme: 416
herşey normal yaptınsa ama hala çalışmıyorsa arkasında ki şebeke diotu değişecek daha önce başıma geldi

bide bunu dene ben hep bununla yapıyorum
cihazı iade verdim başka sefere artık teşekkürler.

Geri
Üst Alt