İstek Xiaomi Redmi Note 8 Convert From China To Global [Locked BOOTLOADER] MIUI 12

bana bu dosya lazım Redmi Note 8 Convert From China To Global [Locked BOOTLOADER] MIUI 12. halabtechte var fakat üyelik olmadığı için indiremiyorum ücreti ne ise vericem

Donanımsal müdahale lazım dosyada bişey yok

bana bu dosya lazım Redmi Note 8 Convert From China To Global [Locked BOOTLOADER] MIUI 12. halabtechte var fakat üyelik olmadığı için indiremiyorum ücreti ne ise vericem
donanımsal müdahale gerekiyor note 8 için
ya da china atın kilit süresini başlatın 1 hafta sonra kilit kırıp global atın

ysfzyemr hocam özelden tlf verebilir misin
Ustam şahsi iletişim bilgisi vermek forum kuralları gereği yasaktır. Ayrıca benim herhangi bir cihaza müdahale etme yetkim kesinlikle yoktur, site üzerindeki iletişim numarasından sayın yetkililerimiz ile iletişim sağlarsanız onlar size gereken yönlendirmeleri sağlayacaklardır.

hocam bu entegre işlemini sen yapıyorsun dimi? adminlerden rica etsem bizi irtibatlar mısınız

hocam bu entegre işlemini sen yapıyorsun dimi? adminlerden rica etsem bizi irtibatlar mısınız
Ustam entegreye işlem olmuyor sadece gerekli global cihazda mevcut olması geren değerlerde direnç değişimi ve buna bağlı diğer işlemler gerçekleşiyor. ancak belirttiğim gibi şahsi olarak herhangi bir cihaza bakma yetkim yok, siz dediğim gibi yöneticilerimiz ile irtibat kurun onlar size gereken açıklama ve ilgili işlemleri gerçekleştirecek ustalarımızın adres bilgilerini paylaşacaklardır.

Geri
Üst Alt