Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Eng Rom Yükleme

merhabalar kolay gelsin herkese
redmi note 8 yurt içi cihaz var elimde
cihaza eng rom yüklediğimde sürekli kendni baştan başlattığı çin işlem yapamıyorum
cihazda bootloader kapalı
UMT ile Reset EFS yaptım
ama eng romda 5 sn açık kalabiliyor sonra kapanıyor bu yüzden qcn yazamıyorum.
elimde chimera dft ve umt var
board ıd : 1,29,0
ddr vendor mıcron
yardımcı olursanız sevinirim

merhabalar kolay gelsin herkese
redmi note 8 yurt içi cihaz var elimde
cihaza eng rom yüklediğimde sürekli kendni baştan başlattığı çin işlem yapamıyorum
cihazda bootloader kapalı
UMT ile Reset EFS yaptım
ama eng romda 5 sn açık kalabiliyor sonra kapanıyor bu yüzden qcn yazamıyorum.
elimde chimera dft ve umt var
board ıd : 1,29,0
ddr vendor mıcron
yardımcı olursanız sevinirim
Merhaba ustam, cihaza umt den full reset efs den sonra kapanıp açılma meydana geliyor ise dft pro yu açın repair için gerekli alanları doldurun, cihaz kendini yeniden başlatmada iken Scan Adb yapıp Repair yapın, tekrar reset atıyorken model seçip Repair Network yapın, cihaz normal olarak açılacaktır.

Merhaba ustam, cihaza umt den full reset efs den sonra kapanıp açılma meydana geliyor ise dft pro yu açın repair için gerekli alanları doldurun, cihaz kendini yeniden başlatmada iken Scan Adb yapıp Repair yapın, tekrar reset atıyorken model seçip Repair Network yapın, cihaz normal olarak açılacaktır.
şuan deneyeceğim sonucu yazarım

malesef diag açtım demesine rağmen açamıyor ve işlemi gerçekleştiremiyorum

malesef diag açtım demesine rağmen açamıyor ve işlemi gerçekleştiremiyorum
Ustam diag açıp repair sonrası cihaz yine reset atıp tekrar başlatırken tekrar diag açıp repair network yaparsanız olması gerekiyor, aynı sorun ile bende karşılaşmıştım

Ustam diag açıp repair sonrası cihaz yine reset atıp tekrar başlatırken tekrar diag açıp repair network yaparsanız olması gerekiyor, aynı sorun ile bende karşılaşmıştım
işte bu cihazda diag açtım diyip açmıyor galiba dft de açmıyor normal kod ile de yazıyorum açmıyor cihazın board id d uyumlu olmasına rağmen neden eng sürümünde sorun çıkarıyor anlamış değilim
farklı fikri olan varsa cihaz hala elimde deneyebilirim.

ustam arkadaki diyot değiştirip yapsan çünkü eng romda 1.29 sa stabil çalışması lazım değilse diyot değiş dene

Geri
Üst Alt