Bilgi Xiaomi Redmi Note 8 Ginkgo Ana Konu

arkadaşlar redmi note 8 pro cihazınız brick oldu ise hiç görüntü yok (fastboot ve recoverye girmiyor) sadece titreme hissi oluyor ve şarj ışığı yanıyor ise size yardımcı olabilirim tamamen kendim deneyerek yaptığım ve sıfırdan yazılımı kurarak kendi cihazımı kurtardım dışarıda bu işlem için 200 ile 300 arasında fiyat çekiyorlar bilginize isteyene yardımcı olurum cihazı böyle olanlara saygılar.
Merhaba. Sizden nasıl yardım alabilirim?

Yetkili mi hesapları şu an kapalı olduğu için sadece kargo ile yapıp gönderebiliriz.​

arkadaşlar redmi note 8 pro cihazınız brick oldu ise hiç görüntü yok (fastboot ve recoverye girmiyor) sadece titreme hissi oluyor ve şarj ışığı yanıyor ise size yardımcı olabilirim tamamen kendim deneyerek yaptığım ve sıfırdan yazılımı kurarak kendi cihazımı kurtardım dışarıda bu işlem için 200 ile 300 arasında fiyat çekiyorlar bilginize isteyene yardımcı olurum cihazı böyle olanlara saygılar.
slm hocam benim note 8 pro da aynısı oldu nasıl halledebiliriz

Merhaba arkadaşlar
redmi note 8 frp (goggle account) atlatmayı anlatacağım
bu işlemi yapabilmek için elinizde umt dongle olması lazım

2. yöntem
Cihaz BL unlock ise Minimal adb açın
fastboot erase frp
komutunu verin frp kalkacaktır
[/CENTER] Operation : Generic Fastboot FRP Reset (1) Searching for Device in FastBoot Mode...OK Reading Information...OK FastBoot Ver. : GetVar Variable Not found Product : ginkgo Bootloader : Unlocked Removing FRP Lock...Done Operation Finished. UltimateFRP Ver. 0.5 [CENTER]

Moderatör tarafında düzenlendi:
usta yetkili hesap nasıl alabiliriz note 8 pro brick olmuş yada nasıl hallde bilriz ? çok acil olması lazım

usta yardımcı olabilir misin elimde bi tane var ne yaptıysam olmadı ?

Usta acil yardım lazım

@raşit, UFI İLE NASIL YAPTIGINIZI ACARMISINIZ BNDE UFI VAR NASIL YAPILIYOR KREDIDE VAR

Geri
Üst Alt