Bilgi Xiaomi Redmi Note 8 Ginkgo Ana Konu

Xiaomi Redmi Note 8 Eng Firmware Rom

3976.jpg

Bu dosya cihaza IMEI repair işlemi veya brick olmuş cihazı onarmak için kullanılır. Ayrıca EFS onarımı da yapmaktadır.

Dosyayı 2 şekilde yükleme yapabilirsiniz.

1. Cihazınız unlock olmalıdır.

2. Cihazınızın içini açıp edl moda alıp yetkili mi hesabı veya UFİ Dongle ile yükleme yapabilirsiniz.

Gizli İçerik

arkadaşlar redmi note 8 pro cihazınız brick oldu ise hiç görüntü yok (fastboot ve recoverye girmiyor) sadece titreme hissi oluyor ve şarj ışığı yanıyor ise size yardımcı olabilirim tamamen kendim deneyerek yaptığım ve sıfırdan yazılımı kurarak kendi cihazımı kurtardım dışarıda bu işlem için 200 ile 300 arasında fiyat çekiyorlar bilginize isteyene yardımcı olurum cihazı böyle olanlara saygılar.

Tam olarak dediğin gibi hocam nasıl yapabiliriz?

nasıl yaptın kardeş yardımcı olurmusun
kardeş yardımcı olurmusun nasıl yaptın
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

arkadaşlar redmi note 8 pro cihazınız brick oldu ise hiç görüntü yok (fastboot ve recoverye girmiyor) sadece titreme hissi oluyor ve şarj ışığı yanıyor ise size yardımcı olabilirim tamamen kendim deneyerek yaptığım ve sıfırdan yazılımı kurarak kendi cihazımı kurtardım dışarıda bu işlem için 200 ile 300 arasında fiyat çekiyorlar bilginize isteyene yardımcı olurum cihazı böyle olanlara saygılar.
kardeş yardımcı olurmusun note 8 pro sadece sarj ışığı yanıyor

nasıl yaptın kardeş yardımcı olurmusun

kardeş yardımcı olurmusun nasıl yaptın
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

kardeş yardımcı olurmusun note 8 pro sadece sarj ışığı yanıyor
Art arda mesaj yazmak yasaktır !

Uzaktan bağlantı ile yardımcı olabiliriz
+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)

Art arda mesaj yazmak yasaktır !

Uzaktan bağlantı ile yardımcı olabiliriz
+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)
kardeşim numaranızı ekleyemedim XXXXXX bu benim numaram

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt