Xiaomi Redmi Note 8 Ginkgo ENG Rom

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Xiaomi Redmi Note 8 Ginkgo cihazına ait eng rom paylaşacağım.

ŞİFRE = gsmturkey

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

Xiaomi Redmi Note 8 Ginkgo ENG Rom

ALTERNATİF LİNK 1
ALTERNATİF LİNK 2
ALTERNATİF LİNK 3

Ayrıca
bu cihaz ile ilgili diğer bilgileri ağdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar eng rom yukledım ekran ısıgı yanıyor kapanıyor, fastboota acmaya calısıorum fastboot ıbaresı gorunup kapanıyor. normal yazılım denedım hala acılmadan ekran ısıgı yanıp kapanıyor sureklı

Arkadaşlar eng rom yukledım ekran ısıgı yanıyor kapanıyor, fastboota acmaya calısıorum fastboot ıbaresı gorunup kapanıyor. normal yazılım denedım hala acılmadan ekran ısıgı yanıp kapanıyor sureklı
cihazın tam modelinden emin olun samsung çipli ola bilir board id farkl ola bilir en son yazılım yüklerseniz ışık gelecektir sonra board id kontrol edin ona göre yazılımlar mevcut

ustam board id farklıdır bu eng rom 1.29 için 2.29 veya 3.29 ise olmaz edl modda çin romu yükle cihaz açılır sonra bord id bak ona göre işlem yap

Hallettim Aynen board id farklıymış.

Merhaba! Ustalar elimde note8 2.29 var eng romu nasil bulabilirim

bord ıd 1.19 benim tel bu olurmu bide miflasla mı atacagız romu

bord ıd 1.19 benim tel bu olurmu bide miflasla mı atacagız romu
Bu eng 1.29 cihazlar için. Cihazı edl moda alıp Flash EDL bölümünden Brand: XİAOMİ GENERİC kısmını seçip Skip security Partiton kutucuğundaki tiki kaldırarak (Yalnızca Single Program tikli kalacak) Program kısmına rawprogram0'ı seçin Patch yerinede patch'ı seçin. Daha sonra ENG ROM'u yükleyin.

Elinize sağlık board ıd 1.29 sürümü için dimi

REDMI NOTE 8 M1908C3JG 2.29.0 R4 64GB Hynix Eng Qcn
lazım

bu da chimradan zip olarak yukleniyor dımı ?

salam usta benim cihazin board idi 1.29.0 hangi linkden indirmeliyim?

Geri
Üst Alt