Xiaomi Redmi Note 8 Ginkgo Kalıcı Mi Hesabı Kaldırma Boolotloder Kilidi Açık Kapalı Farketmez

Bu Konumuzda Siz Değerli Üylerimize Redmi Note 8 Ginkgo Kalıcı Mi Hesabı Kaldırma İşleminin Nasıl Yapılıcagına Anlatacağım

Not:Boolotloder Kilidi Açık Kapalı Farketmez
Tarafımca Bootloder Kapalı Cihazda Denenmiştir

Aşagıdaki Linkten Dosyalarımızı İndiriyoruz İlk Önce

1- Edl Modda İlk Önce Bu Dosyasımızı Yüklüyoruz Mi Account Disable EDL
2-Edl Modda Sonra Bu Yazılımı Yüklüyoruz Rom Redmi Note8 Mi Account Remove Full
3-Bu İşlemleri Yaptıktan Sonra Cihazdan Mi Hesabı Kalkmış Olacak
4-Cihazı Sıfırladığınız Zaman Hesap İstemez Güncelleme Gelmez Cihaza Yazılımı Yüklerseniz Ancak Ozman Mi Hesabı İster.

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

HIZLI LİNK

ALTERNATİF

Moderatör tarafında düzenlendi:
buradan inmiyor lütfen google drive'a yükler misiniz

Bl kapalı cihazda yüklemek için chimera mı kullanmak gerekiyor?

Alternatif hızlı linkler konuya eklenmiştir.

bunu yukledım 5 gun kullanıyor tekrar kendı kendıne mı hesabına dusuyor neden olabılır bısey yanlısmı yapıyorum anlamadım
guncelleme gelıyor kapatıyorum oto guncellemeyı gene gelıyor bunu nasıl durdurabılırım

Son düzenleme:
bunu yukledım 5 gun kullanıyor tekrar kendı kendıne mı hesabına dusuyor neden olabılır bısey yanlısmı yapıyorum anlamadım
guncelleme gelıyor kapatıyorum oto guncellemeyı gene gelıyor bunu nasıl durdurabılırım
Son sürüm yükle sonra mi account Disable yapın.​

chemeria da genel bir arıza var bu dosyaları başka hangi programdan yükleyebilirim

Geri
Üst Alt