•  GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.

İletişim:

Whatsapp

+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)

Telegram

https://t.me/gsmturkeynet

Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro Begonia Bootloader Kilidini Açmak

21 Ara 2019
9
4
3
Merhaba Arkadaşlar
Bende Redmi note 8 pro var bootloader kilidini açmak istiyorum ama mi 3 seferdir zaman veriyor.
İlk 166 geçti gene bir 166 verdi şimdide süre bitti 476 verdi.
Daha önce benim bu hesap üzerinde başka bir telefon vardı onda sıkıntı olmadı ama bunda sürekli böyle 1 aydan fazla olacak daha kilidi açamadım.
Ha birde mi hesabı sildim yeni hesap açtım şimdide bu sim karta daha fazla hesap eklemez yarısı alıyorum..
uzak bağlantı ile Acaba yetkili hesap ile açma imkanımız var mi ?

Not : ücretsiz yada ücretli fark etmez .Ücretli ise fiyat belirtir misiniz lütfen.

Son düzenleme:

Negative

#🆂🆄 ɴᴇɢᴀᴛɪᴠᴇ
Genel Moderator
22 Eki 2018
746
2,722
93
Fabrika harici ücretli de olsa kilit açılamaz.Mi hesabı ekleyip,geliştirici seçeneklerinden de ekledikten sonra,güncelleme almayın.Mi hesabından çıkış yapmayın,format atmayın.Gerekirse kapalı tut telefonu 1 hafta boyunca açılır.

4 Şub 2019
9
3
3
Merhaba Arkadaşlar
Bende Redmi note 8 pro var bootloader kilidini açmak istiyorum ama mi 3 seferdir zaman veriyor.
İlk 166 geçti gene bir 166 verdi şimdide süre bitti 476 verdi.
Daha önce benim bu hesap üzerinde başka bir telefon vardı onda sıkıntı olmadı ama bunda sürekli böyle 1 aydan fazla olacak daha kilidi açamadım.
Ha birde mi hesabı sildim yeni hesap açtım şimdide bu sim karta daha fazla hesap eklemez yarısı alıyorum..
uzak bağlantı ile Acaba yetkili hesap ile açma imkanımız var mi ?

Not : ücretsiz yada ücretli fark etmez .Ücretli ise fiyat belirtir misiniz lütfen.
Aslında o işin kolayı var yeni bir mail adresi ile mi icloud hesap aç ve bu hesabı telefona gir geliştirici bölümünden
Kilit açma izni işte sonra fastboot moda al mi unlock bağla senden kurtarma için telefon numarası ister evdeki birinin telefon nosunu yaz gelen kodu yaz unlock anında açılıyor. Yine bu forumdan okuyup yapmıştım

adnanmirsad56

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
12,383
22,891
113
Üstad iki kere öğle oldu .tam sizin dediğiniz gibi yaptım. Gene süre verdi.
Tek çareniz arkadaşın dediği gibi denemek.
Bir çok kişinin bu yöntemle kurtulduğunu bilirim
Aslında o işin kolayı var yeni bir mail adresi ile mi icloud hesap aç ve bu hesabı telefona gir geliştirici bölümünden
Kilit açma izni işte sonra fastboot moda al mi unlock bağla senden kurtarma için telefon numarası ister evdeki birinin telefon nosunu yaz gelen kodu yaz unlock anında açılıyor. Yine bu forumdan okuyup yapmıştım

21 Ara 2019
9
4
3
Arkadaşlar değerli bilgileriniz için saolun ,sonunda çözüm buldum.

Çözüm : Diğer mi hesabımdan giriş yaptım gene aynı süreyi verdi.Telefonu önce fabrika ayalarına getirdim sonra XiaoMiTool V2 programı ile deneyim dedim ilk hesapla denedim olmadı ikinci hesabı bir kaç kere aynı programla deneyince direk unlok yaptı.

Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!