•  GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.

İletişim:

Whatsapp

+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)

Telegram

https://t.me/gsmturkeynet

Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro Begonia OTA Güncellemeleri ve Sürüm Düşürme

bgrdrn

Yeni Üye
13 Şub 2020
16
3
3
Selam geçen gün arkadaşa note 8 pro aldık telefoncu imei attı, içinde global sürüm yüklü. Açılırken redmi nin altında unlockta yazıyor cihaza mi hesabı da kurduk. Sorunsuz çalışıyor anlayacağınız. Şimdi aklımda iki soru var birincisi otadan güncelleme geldi 1.9gb sanırım boyutu otadan güncelleme yapsa sorun olur mu cihaz kilitlenir mi? İkincisi şuan cihaz sürümü 11 bunu 10 a düşürebilir miyiz imei kaybolur mu cihaz kilitlenir mi? Teşekkür ederim şimdiden.
Not: Xiaomi ile ilgili bilgim olmadığı için sürüm düşürmede buradan destek alabilirim.

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
20,015
30,778
113
36
Selam geçen gün arkadaşa note 8 pro aldık telefoncu imei attı, içinde global sürüm yüklü. Açılırken redmi nin altında unlockta yazıyor cihaza mi hesabı da kurduk. Sorunsuz çalışıyor anlayacağınız. Şimdi aklımda iki soru var birincisi otadan güncelleme geldi 1.9gb sanırım boyutu otadan güncelleme yapsa sorun olur mu cihaz kilitlenir mi? İkincisi şuan cihaz sürümü 11 bunu 10 a düşürebilir miyiz imei kaybolur mu cihaz kilitlenir mi? Teşekkür ederim şimdiden.
Not: Xiaomi ile ilgili bilgim olmadığı için sürüm düşürmede buradan destek alabilirim. [Gizli içerik]
Birşey olmuyor. Denedim.​

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
20,015
30,778
113
36
Anladığım kadarıyla fastboot moda alıp mi flash tool uygulamasını açıp refreshliyoruz yazılımı gösterip clean all seçeneğini seçiyorum gerisini cihaz hallediyor. Peki bu durumda imei gidiyor mu? Dediğim gibi telefoncu yaptı ne yaptıysa
Yok gitmiyor. Cihaz zaten unclok değil mi?​

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
20,015
30,778
113
36
hocam açılırken altta bu ibare çıkıyor. Normalde 9t pro kullanıyorum ve türkiye cıhazı note 8 proyu da dediğim gibi telefoncudan aldık ve içine bilmediğimiz bi telin imeisini atmış hafiften tırsıyorum yapmaya . Ondan bu kadar çok soru soruyorım .
Ekli dosyayı görüntüle 10198
Unclok global alt sürümü yükle birşey olmaz.​

bgrdrn

Yeni Üye
13 Şub 2020
16
3
3
@silivriserdar hocam imeinin klonlandığı nasıl anlaşılıyor? geçen gün msj geldi klon cihaz kullanıyorsunuz diye sebebi ne olabilir nasıl korunabiliriz bu durumdan?

Moderatör tarafında düzenlendi:
19 Mar 2020
6
0
1
bu cihazdan(Note 8 Pro 128 GB) ben de aldım. cihazım hint versiyonu ve cihazda NFC yok. bende bootloader kilidini açarak global versiyon( miui global 11.0.2) yükledim ama Yine NFC yok. Oysa Bu cihazda NFC olması gerekiyor. Neden yok. gizli bir özellik felan mı açmam gerek. Ayrıca cihazım miui sürümünde miui global 11.0.6 kararlı yazmaktadır. yani güncellemede yaptı.

Son düzenleme:
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!