Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro Fastboot Modu Gelmiyor

• Konbuyu başlatan madada56
  • Başlangıç tarihi
M

madada56

Merhaba,

Redmi Note 8 Pro modeli kilit açtım. imei işlemine başladım bu sitedeki anlatımla ancak flash tool ile eng rom yükledim ama error verdi telefon açılmadı yeniden bende manuel açtım yeniden başlattım ancak telefon açılmadı tekrar fatsboot moduna almaya çalıştım ancak almıyor ses kısma+power bassamda telefon fastboot moduna almıyor media tek yazıp gidiyor aygıt yöneticisinden usb protu kontrol ediyorum port açıp kapatıyor 3-5 saniyede bir sonuç olarak telefon şuanda ne yapabilirim sorun nedir ? USB kablodan mıdır port görünüp kaybolması yada sorun nedir ?

yardımcı olabilecek var mı çözüm nedir ?

Merhaba,

Redmi Note 8 Pro modeli kilit açtım. imei işlemine başladım bu sitedeki anlatımla ancak flash tool ile eng rom yükledim ama error verdi telefon açılmadı yeniden bende manuel açtım yeniden başlattım ancak telefon açılmadı tekrar fatsboot moduna almaya çalıştım ancak almıyor ses kısma+power bassamda telefon fastboot moduna almıyor media tek yazıp gidiyor aygıt yöneticisinden usb protu kontrol ediyorum port açıp kapatıyor 3-5 saniyede bir sonuç olarak telefon şuanda ne yapabilirim sorun nedir ? USB kablodan mıdır port görünüp kaybolması yada sorun nedir ?

Yetkili Mı Hesabıyla Düzeltilebilir

arkadaşlar whatsappa yazıyorum kimse oralı olmuyor sıkıştım şimdi online beklliyorum pc de bağlanıp yetkili hesap ile rom atacak yok mu ?acil

Merhaba,

Şu anda aynı sorun bende de var mtk yazıp kayboluyor, nasıl düzeltebiliriz ? cevap bekliyorum

Yetkili mi hesabı ile yazılım yüklemesi yapmak lazım.
Hocam Burada sayfasına kayıt oldum Süreç nasıl devam etmekte Mi hesabım var, mi hesabımın nasıl ücretli konuma getirebileceğimi aşama aşama öğretebilecek olan yardımcı olabilecek bi anlatım sayfası yada öğretici video varmı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam https://s-unlock.com/ sayfasına kayıt oldum Süreç nasıl devam etmekte Mi hesabım var, mi hesabımın nasıl ücretli konuma getirebileceğimi aşama aşama öğretebilecek olan yardımcı olabilecek bi anlatım sayfası yada öğretici video varmı ?
mi hehabı senin anladığın gibi değil
xiaomi de çalışan yazılımcılara verilen hesap onlarda el altından kiraya veriyorlar
millet 5 6 binlere bulamıyor :D:D sen uzaktan bağlantıyla yaptır cihazını
herkesin bulacağı gibi olsa kimse bi cihaz için 150 tl vermez
ben yazılımcıyım ben bile cihazı çökerttiğim zaman ücretle yaptırıyorum

mi hehabı senin anladığın gibi değil
xiaomi de çalışan yazılımcılara verilen hesap onlarda el altından kiraya veriyorlar
millet 5 6 binlere bulamıyor :D:D sen uzaktan bağlantıyla yaptır cihazını
herkesin bulacağı gibi olsa kimse bi cihaz için 150 tl vermez
ben yazılımcıyım ben bile cihazı çökerttiğim zaman ücretle yaptırıyorum
Hocam elimizde UMT DONGLE,EFT Pro - chimera ,Sigma pack1-2 Hcu-dcuphoneix mevcut boxlarda var, lakin çözüm bulamıyorum

yani xiaomi kendi merkezlerinde garantiye gelen cihazlara bakan ustalarına veriyor
onlarda el altından kiraya veriyorlar yanlışım varsa düzeltin?
peki ülkemiz TÜRKİYEDE bu konuyla ilgilenen kişi kim yoksa cihaz öyle mtk yazısı gelip kapanıyor... sonra sp flash tool ile flaslayacak iken yetkili hesap istemek de , psikolojimizi bozan durum ise fastboot modunada girmiyor, Test point moda da girmiyor, anlam veremiyorum, sadece Mtk olarak görünüyor, bu duruma bi çağre bulunmalı... yardımcı olabilecek birileri olmalı...

Geri
Üst Alt