İstek Xiaomi Redmi Note 8 Pro Hardbick

• Konbuyu başlatan ahmetuluozz
  • Başlangıç tarihi
A

ahmetuluozz

Merhaba arkadaşlar cihazım iki defa bu duruma düştü birincisinde sadece ışık yanıyordu şarjının bitemesini bekledim bir şekilde fastboota girdim ikincisi yine bootloopa girdi ama bu sefer logo gelip kapanıyor şarj bitmesini bekledim yinede fastboota giremedim hangi tuş konbinasyonunu denediysem olmadı yetkili hesap şart oda bende yok teknik servis 150tl falan istiyor öğrenci olduğum için veremiyorum araştırma yaparken bu siteyi buldum halabtech bu sitede bu dosyayı indirmek isteyince ücretli bir site olduğu için indirme yapamıyorum şimdi sizden isteğim bu sitede üyeliği olan bu dosyayı indirip bana başka siteye upload edip atabilirmi bu dosya yetkili hesap olmadan cihazı açıyor yardımcı olursanız sevinirim REDMI NOTE 8 PRO Dead Boot Repair (Without Box + Unlocked Bootloader) | Halab Tech Support

Yetkili Hesasp Olmadan Islem Yapmak Zor

+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!) İletişime Gecip Yetkili Mı Hesap Alıp İşlem Yapabilrsiniz

peki hocam bu dosya işlem yapıyormu Burada işlem yapmıyorsa yardımcı olucak biri varmı tw üzerinden tüm dosyalar hazır sadece hesaba giriş yapacak
İşe Yarayacağını Sanmıyorum Yetkili Mı Hesabıyla Yapılması Gerekli Hocm

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt