Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro Mi Hesabı Hatası

Hocam kendime ait yetkili hesabım var sorun şu ki cihaz globale dönmüyor. Unlock yapmak için bl başvurusu yapmam gerek olmuyor yukarıda fotosu var.
Unlock Olmadanda Global Yapilabilir CMD ekranına Fastboot Getvar Product Yazarsaniz Uygun Firmware Bakalım

Unlock Olmadanda Global Yapilabilir CMD ekranına Fastboot Getvar Product Yazarsaniz Uygun Firmware Bakalım
unlock olmadan yapıyorsan hocam helal olsun cmd ekranına yazmaya gerek yok buyrun model Redmi Note 8 Pro (begonia)

ustam bundan emin misin? Benim denediğim yazılımları yapamıyorum. Acaba özel yazılımlar ve Patch yapılmış bir MiFlash mı kullanıyorsun?
Hocam Fastboot Modda Global Firmware Yükleyeceksin Bootloader Açık Olması Şart Değil.

Hocam kendime ait yetkili hesabım var sorun şu ki cihaz globale dönmüyor. Unlock yapmak için bl başvurusu yapmam gerek olmuyor yukarıda fotosu var.
yetkili hesap kıredili sistemle repair yaparken bl yide kırıyor diye biliyorum
bi araştır istersen usta umt kıredi ile herşeyi yapıyor yetkili hesap konusunda
nasıl aldığına dair yardımcı olursan sevinirim kolay gelsin

yetkili hesap kıredili sistemle repair yaparken bl yide kırıyor diye biliyorum
bi araştır istersen usta umt kıredi ile herşeyi yapıyor yetkili hesap konusunda
nasıl aldığına dair yardımcı olursan sevinirim kolay gelsin
sitemizde şatisi var umt kredi diyorsan server genelde kapalı oluyor :D 10 kredim var bisey yapmadım daha

sitemizde şatisi var umt kredi diyorsan server genelde kapalı oluyor :D 10 kredim var bisey yapmadım daha
Bende 10 kr di vardı geçen note 6 pro yaparken efs suleyim derken yanlışlıkla harcadım 10 kredim gitti :)

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende 10 kr di vardı geçen note 6 pro yaparken efs suleyim derken yanlışlıkla harcadım 10 kredim gitti :)

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sansına Bendede 10 Kredi Var Yapmiyorum Hiç Eng Rom Yüklemek icin aldım Öyle Duruyor Müşteri Geldi 2 Gündür cihazi Bendeydi Eng Rom Yükleyip Repair Yapcaktım Bir Türlü Server acık Olmadı İade Gitti 200tl :/

IslamB3y1 sizinle nasıl iletişime geçebilirim aynı sorun benım cıhazdada var nasıl cözebilirim diye..

Geri
Üst Alt