•  GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.

İletişim:

Whatsapp

+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)

Telegram

https://t.me/gsmturkeynet

Tavsiye Xiaomi Redmi Note 8 QCN Volte 4.5G

Yeni konu aç...
21 Ocak 2020
66
57
18

Paylaşacağım konu redmi not8 yazılım yada günceleme sonrası 4.5g yada 3g sorunu düzelten qcn paylaşacam tarafımca denenmiştir.

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

14531071

Yeni Üye
5 May 2019
16
4
3
Redmi note 8 var global yurtdışı cihaz telefonu yeniden başlat dediğimde recovery ekranına atıyor açılmıyor Birkaç kez yaptığımda açılıyor sebebi nedir nasıl düzeltirim ek olarak google hesabına giriß yapamıyorum yardımcı olur iseniz sevinirim bootloader açık şu an

Modoc

Aktif Üye
Özel Üye
2 Nis 2019
841
891
93
27
Azerbaijan
Redmi note 8 var global yurtdışı cihaz telefonu yeniden başlat dediğimde recovery ekranına atıyor açılmıyor Birkaç kez yaptığımda açılıyor sebebi nedir nasıl düzeltirim ek olarak google hesabına giriß yapamıyorum yardımcı olur iseniz sevinirim bootloader açık şu an
Burasi Uygun Yeri Degil
Lutfen Konu Acin Yardimci Olalim.

21 Ocak 2020
66
57
18
cihaza ait global rom indirip mi flas tool la yazın sorun düzelecektir mi flas tool yazılım seçip atacağınız zaman en altan solda clean all şeçip atın yoksa cihaz brick olur

14531071

Yeni Üye
5 May 2019
16
4
3
Üstad yaptım çözüm olmadı yeniden başlat dediğimde recovery ekranına atıyor açılıyor birkaç seferde ancak google hesabını gıremiyorum sunucu hatası diyor

Hsyn.2121

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
29 Ağu 2018
8,072
15,811
113
Üstad yaptım çözüm olmadı yeniden başlat dediğimde recovery ekranına atıyor açılıyor birkaç seferde ancak google hesabını gıremiyorum sunucu hatası diyor
Bootlader Acıksa Mı Flash tooldan Yazılım Deneyin clean all İşaretlemeyi Unutmayın !

Sipahi

Üye
VIP Üye
9 Ocak 2020
73
361
53
İstanbul, Türkiye
Twrp yükle efs sil modem 1 modem 2 ve fsg dosyalarını sil telefon açılacak yüklediğin qcn bozuk cihaz bu yüzden recoverye atıyor.

14531071

Yeni Üye
5 May 2019
16
4
3
Twrp yükle efs sil modem 1 modem 2 ve fsg dosyalarını sil telefon açılacak yüklediğin qcn bozuk cihaz bu yüzden recoverye atıyor.
Üstad yukarıdaki qcn yı yükledim en son ancak öncesinde bootloader açılmadan öncede aynı idi tabi daha önce işlem yapmaya çalışıldımı bilmiyorum ancak akşam gene denerim sağlam qnc var ise alabilirim bu arada

21 Ocak 2020
66
57
18
ustam neden dolayı qcn istiyorsunuz repair içinmi repair içinse paylaştığım 4.5g wolte qcn yazabilirisniz qfilden

22 Nis 2019
75
12
8
bendede not8 var global cihaz repairden sonra 2 3 saat kullanıldıktan sonra cihaz interneti e ye düşüyor 3g 4.5g gelmiyor değişik 3 tane qcn denedim ama sorun hep aynı yardımcı olabilecek varmı

numanakn

Yeni Üye
24 Şub 2020
24
3
3
not vermiş olduğum qcn dosyası qfil ile yükleyin
aygıt yöneticisinde com3 olarak cıkıyor QPST ile manuel eklediğimde QCN dosyasını atabiliyorum ama Qfil ile telefonu bir türlü göremedim değişik driverler yükledim denedim olmadı bir türlü QPTS versiyonu yok mu acaba bu dosyanın şimdiden teşekkürler

Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!