Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Şebeke Sorunu

sterman

Üye
Hayirli geceler millet.

Repair Yapılmış Redmi Note 8 cihazda her seyi denememe rağmen 4g'yi aktif edemedim.Hattim Turk telekom. 4g ve volte desteklemedigi icin olabilir mi? Ve bu problemi nasil asabilirim.

Samsung GT-I9060I Galaxy Grand Neo Duos cihazinin imesi atilmis.

Hayirli geceler millet.

İmei atilmis Redmi Note 8 cihazda her seyi denememe rağmen 4g'yi aktif edemedim.Hattim Turk telekom. Atilan imei 4g ve volte desteklemedigi icin olabilir mi? Ve bu problemi nasil asabilirim.

Farklı Bi qcn Atmayı Denedinizmi

Çok can sıkıcı bir durum. Bir türlü yapılamadı.

Aldığınız yerde bunu iletirseniz yaparlar. Farklı qcn ile mutlaka çözülüyor. Daha önce başıma geldi
Hocam dun goturdum bugün yapildi diye getirmisler. Ama problem hala cozulmemis. Yarin degiselim dediler insallah sikinti cikmaz.

Aldığınız yerde bunu iletirseniz yaparlar. Farklı qcn ile mutlaka çözülüyor. Daha önce başıma geldi
merhaba hocam iki gündür farklı qcn ile işlem yapıyorum fakat 4g geldiği zaman cihaza arama gelmiyor sadece arama yapabiliyor. az önce yine fdarklı gcn ile denedim sorun devam ediyor. cihazı yeniden başlattım 4g tekrar gitti sadece 2g cekiyor.

merhaba hocam iki gündür farklı qcn ile işlem yapıyorum fakat 4g geldiği zaman cihaza arama gelmiyor sadece arama yapabiliyor. az önce yine fdarklı gcn ile denedim sorun devam ediyor. cihazı yeniden başlattım 4g tekrar gitti sadece 2g cekiyor.
Cin Olabilir Cİhaz Cİnden Cekilmiş qcn Denedinizmi

Cihazın orijinal QCN leri ile işlem yapın her zaman. Şebeke sorunu varsa ve orijinal QCN yedeği yoksa 2-3 tane farklı QCN deneyin. Birinde illa düzeliyor. Sorun genelde Indian Cihaza Global QCN yazıldığı için yaşanıyor, ya da tam tersi. Cihazın repairinde muhakkak orijinal QCN sini kullanın.

Hayirli geceler millet.

Repair Yapılmış Redmi Note 8 cihazda her seyi denememe rağmen 4g'yi aktif edemedim.Hattim Turk telekom. 4g ve volte desteklemedigi icin olabilir mi? Ve bu problemi nasil asabilirim.

oldu sanırım

SLMLAR BENDE REDMİ NOTE 8 64/4 YURTİÇİ VAR SON KAÇ GÜNDÜR SİM KART GÖRMÜYOR SERVİS YOK DİYOR ŞEBEKE BİRDEN KESİLİYOR İMEİ KONTROL EDİYORUM İMEİ 1 VE İMEİ 2 0 OLUYOR SERİ NUMARASI UNKWON DİYOR TELEFONU BÖYLE OLAN VARMI YARDIMCI OLUN LÜTFEN

SLMLAR BENDE REDMİ NOTE 8 64/4 YURTİÇİ VAR SON KAÇ GÜNDÜR SİM KART GÖRMÜYOR SERVİS YOK DİYOR ŞEBEKE BİRDEN KESİLİYOR İMEİ KONTROL EDİYORUM İMEİ 1 VE İMEİ 2 0 OLUYOR SERİ NUMARASI UNKWON DİYOR TELEFONU BÖYLE OLAN VARMI YARDIMCI OLUN LÜTFEN

Donanımsal problem var.Garantisi devam ediyorsa servise gönderin.

Merhaba Note 8 modelinde qcn le imei onarımı yaptıkta 4G gelmiyor.4G şebekesinin sorunsuz çalışması için telefon root olunub Egsmtoola imei onarıp sonra Network Pact yapmak lazım.Sorunsuz çalışıyor.Ben 5-6 Redmi Note 8 model telefona bu yolla sorunsuz imei onarımı gerçekliştirmişim.

Merhaba Note 8 modelinde qcn le imei onarımı yaptıkta 4G gelmiyor.4G şebekesinin sorunsuz çalışması için telefon root olunub Egsmtoola imei onarıp sonra Network Pact yapmak lazım.Sorunsuz çalışıyor.Ben 5-6 Redmi Note 8 model telefona bu yolla sorunsuz imei onarımı gerçekliştirmişim.
telefonum yurtiçi ama olurmu

Geri
Üst Alt