Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8T Willow QCN İsteği

bu dosyayı ne ile atıyon qpst ile bağlantı sürekli kopuyor qfil ile multi sim işaretleyim atıyom olmyor
Merhaba. Red mi note 8T imei atmaya yonelik hicbir calisma bulamadim. YouTube ta. Konu ile ilgili bana yönlendirmeniz olur mu?

Merhaba. Red mi note 8T imei atmaya yonelik hicbir calisma bulamadim. YouTube ta. Konu ile ilgili bana yönlendirmeniz olur mu?
Note 8 ile her şeyi aynı,Twrp Root efs silme falan, sadece note 8t nin kendi qcnsini kullanmayı unutmayin

Note 8 ile her şeyi aynı,Twrp Root efs silme falan, sadece note 8t nin kendi qcnsini kullanmayı unutmayin
merhaba size ulasabilecegim bir iletişim adresi var mi? Bayram sonrasi kisacik bir bilgi alsam. Cok vaktinizi almam. Sadece bazi yerleri atlayip cihazi bozmak istemiyorum. Bayramdan sonra sizden bilgi alip islemleri yapmak istiyorum. Sizin icinde uygun olursa

Link Konuya Eklendi.

Malesef Yok Tek Çare Daha önce yapan var ise onun eklemesi

Selam. Yurtdisindan arkdadimdan bana red mi nortle 8 almasini istedim. o da note8T almis.simdi cihaza nasil imei tamir yapacagim konusunda tikandim. Diger note8 e gore, bu modelde ne farkli, neye dikkat etmeliyim?

merhaba hocam ben hex generatorle açıyorum doysayı ama imei kısmı neresi bulamıyorum internette "083a55 " gibi arama kodları var QCN için ama redmi note 8 in QNC kodları ben nasıl bulabilirim imei kısmı nerede bu dosyada ?

merhaba hocam ben hex generatorle açıyorum doysayı ama imei kısmı neresi bulamıyorum internette "083a55 " gibi arama kodları var QCN için ama redmi note 8 in QNC kodları ben nasıl bulabilirim imei kısmı nerede bu dosyada ?
Acikcasi bende bilmiyorum. Ben de videolara bakip yapmayi dusunuyordum ama işte model note8T olunca kalakaldim.

Selam herhangi bir sey bulabildin mi?

Merhaba, qcn dosyasını hex editör ile açıyorum fakat imei değiştireceğim kısımı bulamıyorum. 083a ile bulduğu bölüme nasıl yazılır? Çünkü diğerki qcnler gibi değil sanırım. @adnanmirsad56

Ekli dosyalar

• QCN OLUŞTURMA PROGRAMI.7z
    693.2 KB · Görüntüleme: 38
Geri
Üst Alt