üstat PRELOADAER dosyasını yazdırdım açmadı sp tool dan yazılım yapmak istediğimde direk hata veryior STATUS_SEC_AUTH_FILE_NEEDED
neden yapar bu bl açıkdı cihazın

HERKESE MERHABA ARKADAŞLAR BU KONUMUZDA NOTE 9 MERLİN CİHAZINA İMEİ REPAİR ANLATACAĞIM

Bu cihazın imei repair işlemini yaptık ve bir süre bekledik herkesin anlayabileceği bir konu yaptık
Ardından VIP bölüne ekleme yaptık ve eklediğimiz tarihten 1 saat sonra anlatım çalınıp farklı bir siteye eklendi

Çözülme Tarihi : 1 Ağustos Gece Saat : 05.04 - 7 Saatlik Çalışma ile Çözüldü

CİHAZININ BOOTLOADER KİLİDİ LOCK VEYA UNLOCK FARK ETMEZ

NOTE 8 PRO CİHAZINA IMEI REPAİR YAPILIP SONRA O CİHAZIN YEDEĞİNİ ALICAGIZ

NOTE 8 PRO'YU META MODA ALABİLMEK İÇİN EGN ROMUN İÇİNDEN PRELOADER DOSYASI YÜKLENMESİ LAZIM LİNK EKLİYECEĞİM

NOT : ANDROİD 10 SÜRÜMÜNDE PRELOADER YÜKLEMESİ YAPILINCA CİHAZ ÇÖKÜYOR SP FLASH TOOL İLE YAZILIM YÜKLENİR

NOTE 8 PRO PRELOADAER DOSYASI : INDIR

YÜKLEMEK İÇİN fastboot flash preloader preloader.bin BU KODU KULLANIN

[Gizli içerik]

TARAFIMCA DEFALARCA DENENMİŞTİR

GSM TURKEY İLK'LERİN BAŞLANGICI
Ustam ben note 8 pro cihazımdan repair yaptım her şey tamam lakin stock rom kurmadan şuan cihazda eng rom yüklü nck dan yedek alsam işe yarar mı? Bu işlem için android 9 stock rom yükledikten sonra preloader dosyasını yazdırıp yedek almak zorunda mıyız?

Ustam ben note 8 pro cihazımdan repair yaptım her şey tamam lakin stock rom kurmadan şuan cihazda eng rom yüklü nck dan yedek alsam işe yarar mı? Bu işlem için android 9 stock rom yükledikten sonra preloader dosyasını yazdırıp yedek almak zorunda mıyız?
konuyu dikkatli okuyun yedek şu an alabilirsiniz preload ve yazılım işlemi note 9 cihaz için şu an yedeğini alın ve başka repair yapın note 8 proya

konuyu dikkatli okuyun yedek şu an alabilirsiniz preload ve yazılım işlemi note 9 cihaz için şu an yedeğini alın ve başka repair yapın note 8 proya
NOTE 8 PRO'YU META MODA ALABİLMEK İÇİN EGN ROMUN İÇİNDEN PRELOADER DOSYASI YÜKLENMESİ LAZIM LİNK EKLİYECEĞİM

NOT : ANDROİD 10 SÜRÜMÜNDE PRELOADER YÜKLEMESİ YAPILINCA CİHAZ ÇÖKÜYOR SP FLASH TOOL İLE YAZILIM YÜKLENİR
ustam konuda böyle yazıyor ama dediğiniz gibi yaptım lakin note 9 merline android 10 da yükleyince çöküyor bootloader kilidi kapalı ben buna mecbur android 9 yüklemek sorun bende xiaomimitoolv2 ile atarsa android 9 china atıp meta flashlamayı deniyeceğim.

ustam konuda böyle yazıyor ama dediğiniz gibi yaptım lakin note 9 merline android 10 da yükleyince çöküyor bootloader kilidi kapalı ben buna mecbur android 9 yüklemek sorun bende xiaomimitoolv2 ile atarsa android 9 china atıp meta flashlamayı deniyeceğim.
benim bl açık ama sp den yazılım atamadım bir türlü hep hata veriyor hatada bu STATUS_SEC_AUTH_FILE_NEEDED

Unlock olursa veya bazı c***k araçları deneyebilirsiniz. Ben c***k kullanmadığım için bilmiyorum denemedim.
silivri abi kusura bakma başka konudan yazdım ama bana poco f1 konusnda yardımcı olursanız çok sevinirim
Hocam cihaz konuda belirttiğim gibi fastbootla yazılım yükleyeyim dedim bu seferde refresh diyorum cihaz fastboottayken siyah oluyor sol üst köşede press key to shotdown diyor ve pocophone f1 yazısında kalıyor

tesekkürler bl kapalı acık farketmez yedegeğe gerek yok nck pro2 tektık sim ikiye işlem yapar bilginize

NOTE 8 PRO'YU META MODA ALABİLMEK İÇİN EGN ROMUN İÇİNDEN PRELOADER DOSYASI YÜKLENMESİ
ilgili dosyayı nasıl aktarıcaz ... aktardık ilgili dosyayı nasıl cekicez

ilgili dosyayı eng rom kurduk sıkıntı yok normal fastboot da tekrar mı atıyoruz attık daha sonrası ?

HERKESE MERHABA ARKADAŞLAR BU KONUMUZDA NOTE 9 MERLİN CİHAZINA İMEİ REPAİR ANLATACAĞIM

Bu cihazın imei repair işlemini yaptık ve bir süre bekledik herkesin anlayabileceği bir konu yaptık
Ardından VIP bölüne ekleme yaptık ve eklediğimiz tarihten 1 saat sonra anlatım çalınıp farklı bir siteye eklendi

Çözülme Tarihi : 1 Ağustos Gece Saat : 05.04 - 7 Saatlik Çalışma ile Çözüldü

CİHAZININ BOOTLOADER KİLİDİ LOCK VEYA UNLOCK FARK ETMEZ

NOTE 8 PRO CİHAZINA IMEI REPAİR YAPILIP SONRA O CİHAZIN YEDEĞİNİ ALICAGIZ

NOTE 8 PRO PRELOADAER DOSYASI : INDIR

YÜKLEMEK İÇİN fastboot flash preloader preloader.bin BU KODU KULLANIN

[Gizli içerik]

TARAFIMCA DEFALARCA DENENMİŞTİR

GSM TURKEY İLK'LERİN BAŞLANGICI
Pc ye format attıktan sonra eft nv yedegi alamıyorum bu hata veriyor loading files.... Opretion elapsed time burda kaliyo

res.png

Geri
Üst Alt