Hiçbiri yok satın almam mı gerekiyor? Bedava versiyonları varsa onları kullanabilirim?
Evet mecburen bu programlara veya bir kaçına muhakkak sahip olmanız gerekiyor. Box olmadan yapılış tarifi ve gerekenler VİP bölümünde mevcut olması gerekiyor

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

orjinal imeileri geri getirmenin ve ardından kilit açmanı yolunu bilen varmı. yapan var şahit olmuştum çünkü para ödeyerekten yaptırmıştım.cihaz kilitli ama sorun yok , ufi falan var, yükleme istediğimi yüklerim.yeter ki biri anlatsın. orjinal cift imei yemiyor yapamadım.nck,umt,ufi m var

HERKESE MERHABA ARKADAŞLAR BU KONUMUZDA NOTE 9 MERLİN CİHAZINA İMEİ REPAİR ANLATACAĞIM

Bu cihazın imei repair işlemini yaptık ve bir süre bekledik herkesin anlayabileceği bir konu yaptık
Ardından VIP bölüne ekleme yaptık ve eklediğimiz tarihten 1 saat sonra anlatım çalınıp farklı bir siteye eklendi

Çözülme Tarihi :
1 Ağustos Gece Saat : 05.04 - 7 Saatlik Çalışma ile Çözüldü

CİHAZININ BOOTLOADER KİLİDİ LOCK VEYA UNLOCK FARK ETMEZ

NOTE 8 PRO CİHAZINA IMEI REPAİR YAPILIP SONRA O CİHAZIN YEDEĞİNİ ALICAGIZ

NOTE 8 PRO'YU META MODA ALABİLMEK İÇİN EGN ROMUN İÇİNDEN PRELOADER DOSYASI YÜKLENMESİ LAZIM LİNK EKLİYECEĞİM

NOT : ANDROİD 10 SÜRÜMÜNDE PRELOADER YÜKLEMESİ YAPILINCA CİHAZ ÇÖKÜYOR SP FLASH TOOL İLE YAZILIM YÜKLENİR

NOTE 8 PRO PRELOADAER DOSYASI :
INDIR

YÜKLEMEK İÇİN fastboot flash preloader preloader.bin BU KODU KULLANIN

[Gizli içerik]

TARAFIMCA DEFALARCA DENENMİŞTİR

GSM TURKEY İLK'LERİN BAŞLANGICI
usdam not 8 pro cıhazı elınde olmayan napcak nasıl atacak onu anlamadım yardımcı olurmusunuz

usdam not 8 pro cıhazı elınde olmayan napcak nasıl atacak onu anlamadım yardımcı olurmusunuz

Bu modele ait ENG rom paylaşılmıştır. 8 Pro yedeği olmadan da yapılmaktadır hatta direk tek tıkla yapan programlar ve toollar şu anda mevcut.

Hocam redmi note 9 bootloader açık 12.06v mi flash ile eng rom attığım zaman tam yüzde yüze geliyor flash exaid error çıkıyor ve yüklenmiyor sebebi ne olabilir

Hocam redmi note 9 bootloader açık 12.06v mi flash ile eng rom attığım zaman tam yüzde yüze geliyor flash exaid error çıkıyor ve yüklenmiyor sebebi ne olabilir

Eng romu mi flasher ile değil, SP flash tool veya brom modda yükleme yapan diğer toollar ile yapabilirsiniz. EFT, UFi, Hydra vb. Toollar kullanmanızı tavsiye ederim.

hocam note 9 cihaz güncellemede susmuş durumda nasıl unbrick edebilirim
hocam ben DFT ile yaptım kredisiz MTK portta

hocam brom hatası veriyor nasıl düzeltebilirim?

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    181.7 KB · Görüntüleme: 50
HERKESE MERHABA ARKADAŞLAR BU KONUMUZDA NOTE 9 MERLİN CİHAZINA İMEİ REPAİR ANLATACAĞIM

Bu cihazın imei repair işlemini yaptık ve bir süre bekledik herkesin anlayabileceği bir konu yaptık
Ardından VIP bölüne ekleme yaptık ve eklediğimiz tarihten 1 saat sonra anlatım çalınıp farklı bir siteye eklendi

Çözülme Tarihi :
1 Ağustos Gece Saat : 05.04 - 7 Saatlik Çalışma ile Çözüldü

CİHAZININ BOOTLOADER KİLİDİ LOCK VEYA UNLOCK FARK ETMEZ

NOTE 8 PRO CİHAZINA IMEI REPAİR YAPILIP SONRA O CİHAZIN YEDEĞİNİ ALICAGIZ

NOTE 8 PRO'YU META MODA ALABİLMEK İÇİN EGN ROMUN İÇİNDEN PRELOADER DOSYASI YÜKLENMESİ LAZIM LİNK EKLİYECEĞİM

NOT : ANDROİD 10 SÜRÜMÜNDE PRELOADER YÜKLEMESİ YAPILINCA CİHAZ ÇÖKÜYOR SP FLASH TOOL İLE YAZILIM YÜKLENİR

NOTE 8 PRO PRELOADAER DOSYASI :
INDIR

YÜKLEMEK İÇİN fastboot flash preloader preloader.bin BU KODU KULLANIN

[Gizli içerik]

TARAFIMCA DEFALARCA DENENMİŞTİR

GSM TURKEY İLK'LERİN BAŞLANGICI
tşk ler ama link nerde

emeğine saglık ustam. bıslem 9pro ıcınmı 8 pro icinmi ? analamdım

Geri
Üst Alt