note 8 pro boot kilitli preloader yüklenirmi? denicem ama çökme olasılığı varmı?

Son düzenleme:
salam aleykum movzudan kenarda olsa ..zehmet olmasa HOFFMANN X ULTRA ROM lazimdi brendbaku [USER=19364]@gmail.com[/USER] email adresime gondere bilersen zehmet olmazsa?

Moderatör tarafında düzenlendi:
note 9 a boot kilidi kapalı şekilde yükledim.. şuan telefon açılımıyor. recovery bölümü açılıyor ve nvdata corupted hatası veriyor. nasıl düzeltebilirim. yardımcı olurmusunuz? boot kilitli..

note 9 a boot kilidi kapalı şekilde yükledim.. şuan telefon açılımıyor. recovery bölümü açılıyor ve nvdata corupted hatası veriyor. nasıl düzeltebilirim. yardımcı olurmusunuz? boot kilitli..
çift imei repair yapılmış ustam şuan cihaz ne durumda

HERKESE MERHABA ARKADAŞLAR BU KONUMUZDA NOTE 9 MERLİN CİHAZINA İMEİ REPAİR ANLATACAĞIM

Bu cihazın imei repair işlemini yaptık ve bir süre bekledik herkesin anlayabileceği bir konu yaptık
Ardından VIP bölüne ekleme yaptık ve eklediğimiz tarihten 1 saat sonra anlatım çalınıp farklı bir siteye eklendi

Çözülme Tarihi : 1 Ağustos Gece Saat : 05.04 - 7 Saatlik Çalışma ile Çözüldü

CİHAZININ BOOTLOADER KİLİDİ LOCK VEYA UNLOCK FARK ETMEZ

NOTE 8 PRO CİHAZINA IMEI REPAİR YAPILIP SONRA O CİHAZIN YEDEĞİNİ ALICAGIZ

NOTE 8 PRO'YU META MODA ALABİLMEK İÇİN EGN ROMUN İÇİNDEN PRELOADER DOSYASI YÜKLENMESİ LAZIM LİNK EKLİYECEĞİM

NOT : ANDROİD 10 SÜRÜMÜNDE PRELOADER YÜKLEMESİ YAPILINCA CİHAZ ÇÖKÜYOR SP FLASH TOOL İLE YAZILIM YÜKLENİR

NOTE 8 PRO PRELOADAER DOSYASI : INDIR

YÜKLEMEK İÇİN fastboot flash preloader preloader.bin BU KODU KULLANIN

[Gizli içerik]

TARAFIMCA DEFALARCA DENENMİŞTİR

GSM TURKEY İLK'LERİN BAŞLANGICI
hi thxbro
repiar 2dual sim?

Redmi Note 8 Pro-yu oyle yapa bilirimmi?

HERKESE MERHABA ARKADAŞLAR BU KONUMUZDA NOTE 9 MERLİN CİHAZINA İMEİ REPAİR ANLATACAĞIM

Bu cihazın imei repair işlemini yaptık ve bir süre bekledik herkesin anlayabileceği bir konu yaptık
Ardından VIP bölüne ekleme yaptık ve eklediğimiz tarihten 1 saat sonra anlatım çalınıp farklı bir siteye eklendi

NOTE 8 PRO'YU META MODA ALABİLMEK İÇİN EGN ROMUN İÇİNDEN PRELOADER DOSYASI YÜKLENMESİ LAZIM LİNK EKLİYECEĞİM

NOT : ANDROİD 10 SÜRÜMÜNDE PRELOADER YÜKLEMESİ YAPILINCA CİHAZ ÇÖKÜYOR SP FLASH TOOL İLE YAZILIM YÜKLENİR

[Gizli içerik]

Ustam bl kapali not 9 merline twrp yüklenir mi ben

[Gizli içerik]

emek icin tesekürler. lakin bu işlem note 9 için mi note 8 pro icinmi

Son düzenleme:
elinize sağlık.
benim note 9 telefonu maiu meta görüyor önceden imei işlemi yapılmış.(sim 1 alanı boş sim 2 alanı imei görünüyor).
şimdi maui meta ile direk repair yapsam cihazın çökme ihtimali var mı?
cihazın botloaderi kilitli.

miui 12 almış cihaz geldi bootloader kapalı eft ile yemedi açıgı kapatmışlar maalesef

Redmi note 8 pro nun bootloader kapalıyken Preloader.bin dosyasını yükleyebilmek mümkünmü acaba ?

Elinize saglik
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Yedek alma ve yukleme işlemi sirasinda telefon kapali halde mi yoksa açık halde mi ses acmaya basip işlemi yapacagiz ?

[Gizli içerik]

Öncelikle Elinize sağlık teşekkürler.
Note 8 pro cihaz eng rom yüklü iken repair yapılıldıktan sonra alınan yedek note 9 cihaza boxuz twrp üzerinden yükleme yapabilir miyiz.

Son düzenleme:
iki sorum olacak birincisi . note 8pro da meta moda almadan fastboot da iken nvram yedeğini alıp sonra o yedeği eft pro ile note 9 a yuklesek de olurmu
2. sorum: bu sizin anlattığınız ilşemleri yaparken yedek alma ve yedek yükleme işlemi için telefon kapalı mı yoksa recovery modda mı olması gerekıyor eft daha önce hiç kullanmadım. forum üzerinden yeni spariş verdim biraz daha açık anlatma şansınız varmı

Daha önce repair yaptığım cihaz kapanmış tekrar repair yapmak istiyorum fakat bu sefer hata veriyor. Nasıl çözebilirim?

Kod:
 Exe version: NCKDongle AndroidMTK 2.7.0
 Selected phone: ELBRUS
 Action: Restore NVRAM Meta Mode
 Scanning for presents meta ports...
 Phone must be off with battery inside.
 Please insert USB cable now...
 In some phones need to keep VOL- button untill inserting USB cable.
 [24]Detected: MediaTek PreLoader USB VCOM_V1632 (Android) (COM24)
 \\?\usb#vid_0e8d&pid_2000#5&330dbc15&0&2#{a5dcbf10-6530-11d2-901f-00c04fb951ed}
 Starting META mode, wait...
 Restarting to meta,wait....
 If drivers missing, please install CDC drivers.
 This can take up to 5 min on slow phones.
 If take too long, check device manager for drivers.
 [27]META Port Detected: MediaTek USB VCOM (Android) (COM27)
 USB\VID_0E8D&PID_2007\5&330DBC15&0&2
 Start sync target, waiting responce.....
 ChipID: MT6768
 [MT6768]Using Algo 5
 Brand: Xiaomi
 Board: merlin
 Model: M2003J15SC
 Name: merlin_global
 Release: AL2522-Merlin-V101-Q-0804
 Version: 10
 Platform: unknown
 Start nvram restore, do not disconnect phone!!!!.
 Error while restoring nvram: General error.
 [0]All done.

Geri
Üst Alt