Xiaomi Redmi Note 9 Merlin ENG Yükleme Sorunu

Merhaba Değerli Forum Üyeleri ,

Arkadaşlar Note 9 Cihazıma IMEI Repair Yapıyordum Mi Flashla ENG Romu Yükledim. Ardından Telefon Açılmadı Brick Oldu Bir Şekilde Kurtardım.

Ancak Bir Türlü Ne ENG Romu Ne de MIUI 11 Yükleyebildim.

Bootloader Kilidi Açık Mi Flashla Eng Veya MIUI 11 Yükleyince Başarıyla Yüklenip Brick Oluyor.

Yardımcı Olursanız Sevinirim.

Merhaba Değerli Forum Üyeleri ,

Arkadaşlar Note 9 Cihazıma IMEI Repair Yapıyordum Mi Flashla ENG Romu Yükledim. Ardından Telefon Açılmadı Brick Oldu Bir Şekilde Kurtardım.

Ancak Bir Türlü Ne ENG Romu Ne de MIUI 11 Yükleyebildim.

Bootloader Kilidi Açık Mi Flashla Eng Veya MIUI 11 Yükleyince Başarıyla Yüklenip Brick Oluyor.

Yardımcı Olursanız Sevinirim.

Evet. Aynısı bendede oldu. Redmi not 9 bootloader kilidi açık şekilde mi flash tool ile eng rom yükledim. Bilgisayardan yüklendi yazısı yazıp lakin telefon açılmadı. Brick oldu. Çözüm yolu varmı.

xiaomi cihazların çoğunda avb yani downgrade yazılım geri çekmene izin vermez o şekilde yüklerseniz brick olur
çözümü şöyle en son yazılımın preloaderini yükleyin eng romda açılır yada eng rom atarken preloader yüklemeyin meta moda umt vs toollar ile ala blirsiniz

eng romu sp flas tool ilemi yoksa mi flash toll ilemi yüklüyorsunuz

ustam sp flash tol ile yükle hata verdi bi dosya olursa o yazan hata tiki kaldır yap

hocam yasakk iletişim bilgisi vermek yöneticiden yardım al ozaman

xiaomi cihazların çoğunda avb yani downgrade yazılım geri çekmene izin vermez o şekilde yüklerseniz brick olur
çözümü şöyle en son yazılımın preloaderini yükleyin eng romda açılır yada eng rom atarken preloader yüklemeyin meta moda umt vs toollar ile ala blirsiniz
note 9 merlin cihazı 12.0.7 yüklü. bl kapalı repair yapmak için eng rom yüklicem lakin mi flash hata veriyor.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    28.5 KB · Görüntüleme: 92
  • Adsız2.jpg
    Adsız2.jpg
    83.5 KB · Görüntüleme: 113
  • Adsız3.jpg
    Adsız3.jpg
    49.6 KB · Görüntüleme: 115
Geri
Üst Alt