ufi ile nasıl yapılıyor fastboot modda olmuyor mtk zaten görmüyor

ufi ile nasıl yapılıyor fastboot modda olmuyor mtk zaten görmüyor

Ufi repair yapmaz.
Preloader sürümünü düşürmek amacıyla Ufi kullanılır.
Preloader düşük versiyonda Meta mod görüyor.
Note 9 Merlin için 12.0.4 Versiyona ait preloader flashlamanız yeterlidir.
Elinizde ufi yoksa yukarıda bulunan numaradan ulaşın, yetkililerimiz uzaktan bağlantı ile ücretli şekilde halleder.

Ufi repair yapmaz.
Preloader sürümünü düşürmek amacıyla Ufi kullanılır.
Preloader düşük versiyonda Meta mod görüyor.
Note 9 Merlin için 12.0.4 Versiyona ait preloader flashlamanız yeterlidir.
Elinizde ufi yoksa yukarıda bulunan numaradan ulaşın, yetkililerimiz uzaktan bağlantı ile ücretli şekilde halleder.
tamam nasıl düşürcem diyom bende ufi var tam teşekküllü kullanmadım yazılımı düşürmek için test point mi kullancağız fastboot moddaamı onu bilmiyom

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    219.6 KB · Görüntüleme: 71

Mediatek den Xiaomi / Merlin seç.
12.0.4 yazılım seç
Erase before flash seçili olsun.
Flash a bas.
Kredi keseceğim uyarısı verecek ok de.
MTK port beklenecek.
Ses açma + kısma basılı tutarak pcye bağla.

mediatek cihazlarda direk emmc pinout harici kapak %99 sokulmez.

arkadaşlar redmi note 9 eng rom çıkmış

arkadaşlar redmi note 9 eng rom çıkmış

Eng rom çıkmadı. Auth olmadan rom flashlanabilecek auth bypass yöntemi çıktı. Artık ufi ve ufi kredi olmadan veya yetkili hesaba gerek kalmadan bir takım MTK cihazlara rom yüklemesi yapılabilecek. Note 8 Pro, Redmi 6 gibi birkaç tane daha MTK model bu yöntemle kullanılabilecek

ustalar elimde note 8 pro dan alınan nvdata ve nvram yedekleri var bunları cihaz olmadan düzenlemenin ve imei repair yapmanın bir yolu yok mu?

nck dong leyle meta modda not 9 sim 2 imei rapier yapabılıesınız

arkadaşlar cihaza eng rom yükledim maui meta ya bağlanmıyor bi fikri olan

[QUOTE = "silivriserdar, gönderi: 199691, üye: 2"]
YAPILIŞI HERKESE AÇIK KONU : Çözüldü - Xiaomi Redmi Note 9 Merlin Bootloader Lock & Unlock IMEI Repair HERKESE AÇIK

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Xiaomi Redmi Note 9 Merlin modeline IMEI Repair işlemi yaptık.

CİHAZ LOCK veya UNLOCK FARK ETMEZ.

LOCK CİHAZ İMEİ REPAİR [İLK BİZDE]

[MEDIA = youtube] _aIXsxQw8qM [/ MEDIA]

Dosya ve detaylı anlatım VIP bölümünde mevcuttur.

Uzaktan bağlantı ile 5 dk içinde cihazınıza IMEI Repair işlemi yaparız. Uğraşıp cihazları mahv etmeyin.

VIP Üyelerimiz İçin Videolu Anlatım

[MEDIA = youtube] Qccefys88fM [/ MEDIA]
[/QUOTE]
merhaba
daha önce işlem yaptığım redmi not 9 geldi imei kopyalanmış, BL unlock açık, buna tekrar aynı işlemlerimi yapmam gerek elimde not 8 pro yedekleri yok. eft-nck -chimera mevcut , yardımcı olabilecek varmı ne apmam gerekir..

[QUOTE = "silivriserdar, gönderi: 199691, üye: 2"]
YAPILIŞI HERKESE AÇIK KONU : Çözüldü - Xiaomi Redmi Note 9 Merlin Bootloader Lock & Unlock IMEI Repair HERKESE AÇIK

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Xiaomi Redmi Note 9 Merlin modeline IMEI Repair işlemi yaptık.

CİHAZ LOCK veya UNLOCK FARK ETMEZ.

LOCK CİHAZ İMEİ REPAİR [İLK BİZDE]

[MEDIA = youtube] _aIXsxQw8qM [/ MEDIA]

Dosya ve detaylı anlatım VIP bölümünde mevcuttur.

Uzaktan bağlantı ile 5 dk içinde cihazınıza IMEI Repair işlemi yaparız. Uğraşıp cihazları mahv etmeyin.

VIP Üyelerimiz İçin Videolu Anlatım

[MEDIA = youtube] Qccefys88fM [/ MEDIA]
merhaba
daha önce işlem yaptığım redmi not 9 geldi imei kopyalanmış, BL unlock açık, buna tekrar aynı işlemlerimi yapmam gerek elimde not 8 pro yedekleri yok. eft-nck -chimera mevcut , yardımcı olabilecek varmı ne apmam gerekir..
[/QUOTE]
eng romda işlem yapabilirsiniz.

Geri
Üst Alt