Xiaomi Redmi Note 9 Merlin IMEI Repair Sorunu

erdalllll

Üye
selamün aleyküm ustalarım bende redmi note 9 merlin telefon var ve ben buna dft pro ile nasıl kalıcı imeil rapir yapabilirim ben yanlış yapıyorum galiba imeil değişiyor amatelefonu sıfırlayınca imeilgidiyor yine bilen ustarım yardım cı olabilirlermi

selamün aleyküm ustalarım bende redmi note 9 merlin telefon var ve ben buna dft pro ile nasıl kalıcı imeil rapir yapabilirim ben yanlış yapıyorum galiba imeil değişiyor amatelefonu sıfırlayınca imeilgidiyor yine bilen ustarım yardım cı olabilirlermi
enn rom yükle sonra meta mode yp sonra global yükle sıkıntı olmaz bidaha

Eng rom gerek yok direk dftden
Xiaomi - mediatek - services ordan da meta mode kutucuğu seç yaz hocam.

tamam ustalarım çok sağolun yardımlarınız için ben flaş bölümünde yazıyordum peki ustam Xiaomi - mediatek - services ordan da meta mode yazdığım zaman telefon formatlansa gidermi imel

tamam ustalarım çok sağolun yardımlarınız için ben flaş bölümünde yazıyordum peki ustam Xiaomi - mediatek - services ordan da meta mode yazdığım zaman telefon formatlansa gidermi imel
gitmez

meta mode de atmıyor ustam tam başlatıyor yeniden port istiyor ben yine flaşta atım

meta mode de atmıyor ustam tam başlatıyor yeniden port istiyor ben yine flaşta atım
ustam eng rom at sonra fatsboota al kodlarla nvdata nvram sil telefonu kapat eng deyken meta mode a geçiyor repair yap sonra global rom at

Aygıt yöneticisinden bak görünce çıkar tak kabloyu bende öyle oluyor meta geçiyor ama dft otomatik görmüyor çıkarıp takıyorum yazıyor olmazsa Meta mode geçmiyorsa yukarda ustamın dediği gibi eng yükle

Aygıt yöneticisinden bak görünce çıkar tak kabloyu bende öyle oluyor meta geçiyor ama dft otomatik görmüyor çıkarıp takıyorum yazıyor olmazsa Meta mode geçmiyorsa yukarda ustamın dediği gibi eng yükle
tamam ustacım deneyeceğim

Xiaomi - mediatek - services ordan da meta mode rapir yaptım ustam ses açma ve ses kısma tuşlarına aynı basıyordum dft pro görüyor yine port istiyordu tekrar ses açma ve ses kısma tuşlarına aynıda bastığım zaman Meta moda rapir yaptım telefonu sufırladım ama imeil gitmedi çok çok teşekür ederim ustalarım
Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg
Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg

Geri
Üst Alt