Yardım Xiaomi Redmi Note 9 Merlin IMEI Repair

cyln.burak

Üye
Cihazımı bl kilidi açık şekilde global 12.5.5 sürümünde kullanıyordum. Dün sabah miui 13 güncellemesi geldi ayarlar üzerinden güncellemeyi yaptım ve cihaz hb oldu. 12.5.1 Endonezya sürümü flashlayıp cihazı hbden kurtardım fakat IMEI daha önce Repair işlemi gördüğü için null oldu. Elimde dongle veya box mevcut değil. Öğrenci olduğum için yüksek fiyat veren telefonculara da götürmek istemiyorum. Maui meta programında connect dedikten sonra telefonu bağlayınca boot kısmı dolmuyor öylece bekliyorum. Sebebi ve çözümüyle yardımcı olabilecek biri varsa çok mutlu olurum.
İyi Forumlar.

(Nvram silinmedi)

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Program bu şekilde takılı kalıyor
1667725684147.png

Sorun ei silmememden kaynaklanıyor olabilir diye silmeye çalıştım fakat
<waiting for any device> hatasıyla karşılaştım.

Ekli dosyalar

• 1667725646785.png
    1667725646785.png
    37.6 KB · Görüntüleme: 219
Yardımcı olur musunuz lütfen ?

Son düzenleme:
Yardımcı olur musunuz lütfen ?
Cihazınıza Uygun ENG Room Kurup Cİhaz Kapalıyken Kabloyu Takın Mauı Meta Görecektir Nv Silmenize Gerek Yok Zaten Silinmiş.
ENG Room Kurmadanda Yapılabilir Ama Bunun İçin Detaylı Teknik Bilgiye İhtiyacınız Var.

Yeteri Kadar Bilgiye Sahip Değisleniz Uğraşmanızı Tavsiye Etmem.

Cihazınıza Uygun ENG Room Kurup Cİhaz Kapalıyken Kabloyu Takın Mauı Meta Görecektir Nv Silmenize Gerek Yok Zaten Silinmiş.
ENG Room Kurmadanda Yapılabilir Ama Bunun İçin Detaylı Teknik Bilgiye İhtiyacınız Var.

Yeteri Kadar Bilgiye Sahip Değisleniz Uğraşmanızı Tavsiye Etmem.
Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Cihazda şuan son sürüm endonezya romu var eng rom kurup repair işlemi yaptıktan sonra tekrar endonezya romuna geçemez miyim? Eng rom kurmadan yapabilirsem benim için daha iyi olur. İlginiz için ayrıyetten teşekkürler.

Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Cihazda şuan son sürüm endonezya romu var eng rom kurup repair işlemi yaptıktan sonra tekrar endonezya romuna geçemez miyim? Eng rom kurmadan yapabilirsem benim için daha iyi olur. İlginiz için ayrıyetten teşekkürler.
elinde box yoksa eng rom mecburdur

Geri
Üst Alt