Xiaomi Redmi Note 9 Pro TWRP Sonrası Telefon Açılmıyor

• Konbuyu başlatan gravey4rd
  • Başlangıç tarihi
G

gravey4rd

Elimde arkadaşıma ait root atılmış Redmi Note 9 Pro var daha önce rootlu telefonla da alakam olmadığı için.

Şu videoyu izleyerek güncellemeyi denedim ve xiaomi.eu_multi_HMNote9Pro_HMNote9S_V12.0.2.0.QJWMIXM_v12-10.zip | by Xiaomi.eu for Generic Device/Other bu siteden rootu indirip videodaki gibi yaptım, Reboot System'e bastım ancak telefon açılmadı. Güç tuşuna bastıktan sonra Redmi yazısını görüyorum ve 1 saniye sonra telefon kapanıyor. Ne yapmam gerek?

Cihaz şu anda twrp veya fastboot moda giriyor mu? Yoksa bootloop halinde sürekli logo gelip gidiyor ve başka moda mı girmiyor?

cihaza yeniden twrp yükle cihazı sfırla tekrar root yap açılır eğer olmuyorsa yeniden rom yükle cihaza

bl k,ilidi açıkmı cihazın açıksa edl modda rom yükle

Cihaz şu anda twrp veya fastboot moda giriyor mu? Yoksa bootloop halinde sürekli logo gelip gidiyor ve başka moda mı girmiyor?

Cihaza edl modda yazılım yüklemesi yapılması lazım. Fastboota giremediğin için mecburen arka kapağı söküp edl moda Manuel olarak alman gerekiyor. Cihazımı bul açık ise mi nin kendi sitesine cihazın üzerindeki aynı mi hesabı ile giriş yapıp cloud hizmetleri üzerinden Cihazımı Bul u kapatmanız gerekiyor. Flashlarken auth hatası alırsanız, tek kullanımlık mi hesabı kiralayıp o şekilde yazılım atılması gerekiyor. Cihaza yazılımsal müdahaleler yaparken çok dikkatli olun. İnternetten video izleyerek yapılacak işler değil bunlar. Yanlış bir partition silmeniz, cihaza kalıcı hasarlar verebileceği gibi, cihazınızı bir daha kullanılamayacak hale gelmesine bile sebep olabilir. En güzeli bu tip işlemleri cüzi bir ücret karşılığında, bizim gibi profesyonel ustalara yaptırmanız.

Elimde arkadaşıma ait root atılmış Redmi Note 9 Pro var daha önce rootlu telefonla da alakam olmadığı için.

Şu videoyu izleyerek güncellemeyi denedim ve xiaomi.eu_multi_HMNote9Pro_HMNote9S_V12.0.2.0.QJWMIXM_v12-10.zip | by Xiaomi.eu for Generic Device/Other bu siteden rootu indirip videodaki gibi yaptım, Reboot System'e bastım ancak telefon açılmadı. Güç tuşuna bastıktan sonra Redmi yazısını görüyorum ve 1 saniye sonra telefon kapanıyor. Ne yapmam gerek?
Cihazın arka kapağında kamera kaç mp yazıyor? 64 ise joyeuse 48 ise Curtana modelidir. Fastboot ve recovery moda girmiyorsa mecburen cihazın içi açılması lazım. İçi açılıp edl modda yazılım yüklemek lazım.​

Geri
Üst Alt