Xiaomi Redmi Note 9 Pro UFI Dongle ile Stock ROM Atma Hatası

selamun aleyküm bilgili kardeşlerim cihaza daha önce yapılan işlemi bilmiyorum fakat şuanki durum cihaz acılmaya calısıyor redmi yazısı gelip 2 saniye kalip gidiyor ve tekrarlanıyor brick durumda ufi ile rom atmaya calısıyorum ekran flex kablosu ve batarya flexi cıkarıp stock global rom atmaya calısıyorum error : hello response diye hata aliyor az biraz araştırdım bu sekilde hata alan bir sürü insan gördüm server acılıs saatlerinin tamamında deniyorum hep aynı hata cihaz lock durumda varmıdır bilgisi olan bir dost teşekkürler.

selamun aleyküm bilgili kardeşlerim cihaza daha önce yapılan işlemi bilmiyorum fakat şuanki durum cihaz acılmaya calısıyor redmi yazısı gelip 2 saniye kalip gidiyor ve tekrarlanıyor brick durumda ufi ile rom atmaya calısıyorum ekran flex kablosu ve batarya flexi cıkarıp stock global rom atmaya calısıyorum error : hello response diye hata aliyor az biraz araştırdım bu sekilde hata alan bir sürü insan gördüm server acılıs saatlerinin tamamında deniyorum hep aynı hata cihaz lock durumda varmıdır bilgisi olan bir dost teşekkürler.
Ufi Dongle bu cihaza yazılım desteği vermiyor. Yüklemez uğraşmayın. Ana sayfadaki numaraya yazın yapalım.

[QUOTE = "silivriserdar, gönderi: 212730, üye: 2"]
Ufi Dongle bu cihaza yazılım desteği vermiyor. Yüklemez uğraşmayın. Ana sayfadaki numaraya yazın yapalım.
[/ALINTI]
note 9s bootloader kapalı çökmüş durumda yardımcı olabilecek arkadaş varmı?

[QUOTE = "silivriserdar, gönderi: 212730, üye: 2"]
[/ALINTI]
note 9s bootloader kapalı çökmüş durumda yardımcı olabilecek arkadaş varmı?

GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

552 812 07 24
(Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)

Telegram Adresimiz:

https://t.me/gsmturkeynet

Ustam banada yetkili hesap lazım,Kayıt yaptım yazılım da atayim dedim 274 de kırmızı yazı verdi daha da qualcomm olarak görüyor

Yukarıdaki numaraya WhatsApp tan yazın yardımcı oluruz.

Numara kullanılmamaktadır diyo

Geri
Üst Alt