Yardım Xiaomi Redmi Note 9S Curtana Diagnostic Açılmıyor

• Konbuyu başlatan baris1007
  • Başlangıç tarihi
B

baris1007

Merhaba forum üyeleri Xiaomi note 9s cihazıma *#*#717717#*#* yapıyorum on diag failed hatası alıyorum flaş komutla da denedim bir türlü açamadım ordada hata alıyorum cihazın botloader açık lütfen bana yardım edin uygun dosya ve komutlarhakkinda beni bilgilendirin daha önce LG G3 e IMEI repiar yaptım bundada aynı yolumu izlemeliyim açıklayıcı bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
İşten anlamadığınız belli ya bilen birisine yaptırın yada araştırın forumda bir sürü konu var
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Ekstra olarak İMEİ atmak yasal değildir konuyu düzenleyiniz

Merhaba forum üyeleri Xiaomi note 9s cihazıma *#*#717717#*#* yapıyorum on diag failed hatası alıyorum flaş komutla da denedim bir türlü açamadım ordada hata alıyorum cihazın botloader açık lütfen bana yardım edin uygun dosya ve komutlarhakkinda beni bilgilendirin daha önce LG G3 e IMEI repiar yaptım bundada aynı yolumu izlemeliyim açıklayıcı bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum
Cihaza twrp yükle
magisk 20.4 yükle ve cihazı açıp şu kodları yaz
Kod:
adb shell
su
setprop sys.usb.config diag,adb

İlk öncelikle İmei repair yapmak yasal olarak yasaktır. bozulmuş olan imei dosyanızı düzenlemek için elinizde umt,hydra gibi boxlar olması lazım yoksa uğraşmamanızı tavsiye ederim :)

Geri
Üst Alt