silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba GSM Turkey üyeleri bu paylaşacağım konu Xiaomi Redmi Note 9S/ Redmi Note 9 Pro Curtana cihazına ait box veya herhangi bir ücretli araç olmadan nasıl IMEI Reapir yapılır onu anlatacağım. Bu işlemin detaylarını öğrenmek için VIP üye olmanız lazım. VIP üyelerimiz konuya aşağıdan ulaşabilir.

Ayrıca cihazın sağlam EFS QCN XQCN yedekleri konumuzda mevcuttur.

VIP ÜYELERE ÖZEL

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar tek sim mi kayıt oluyor yoksa çift sim mi

vip üyelik ücretli mi ?

Merhaba GSM Turkey üyeleri bu paylaşacağım konu Xiaomi Redmi Note 9S/ Redmi Note 9 Pro Curtana cihazına ait box veya herhangi bir ücretli araç olmadan nasıl IMEI Reapir yapılır onu anlatacağım. Bu işlemin detaylarını öğrenmek için VIP üye olmanız lazım. VIP üyelerimiz konuya aşağıdan ulaşabilir.

VIP ÜYELERE ÖZEL
vip üye olmak istiyorum nasıl olacağız

note 9s imei repair sonrası güncelmem yaparsak imei ucarmı acaba ?

Ücretsiz yapmak isteyenler adresten inceleyebilir. Denemedim ama anlatım güzel.

Ayrıca cihazın sağlam EFS QCN XQCN yedekleri konumuzda mevcuttur.

VIP ÜYELERE ÖZEL
hocam qcn dosyası bulmadım yardımcı olurmusunuz tşk ederım

Düz redmi note 9 imei repair hakkında gelişme var mı mediatek işlemcili

imei repair yapınca sim1 calışıyor mu. yurtdışındayım sim1 ve sim2 kullanabiliyormuyum. yoksa imei repairden sonra sim1 kullanılmaz mı oluyor.

Uçmaz

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt