Yardım Xiaomi Redmi S2 Açılma Sorunu

• Konbuyu başlatan emin.karakis
  • Başlangıç tarihi
E

emin.karakis

Merhaba Arkadaşlar elimde bir Redmi S2 var cihaz dil ve bölge seçme menüsüne geliyor sonra yeniden başlatıyor sürekli bu şekilde devam ediyor cihaz unlock şekilde bootloader kilidi açılmış. TWRP üzerinden 2 tane Global Rom attım MIUI 9 ve MIUI 10 attım ancak sorun aynı şekilde devam etti. Sorun donanımsal değil hem fastboot hemde TWRP üzerinden denediğimde kapanmıyor yazılımsal fakat gerek forumda gerek farklı sitelerden denediğim halde cihazı açtıramadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba Arkadaşlar elimde bir Redmi S2 var cihaz dil ve bölge seçme menüsüne geliyor sonra yeniden başlatıyor sürekli bu şekilde devam ediyor cihaz unlock şekilde bootloader kilidi açılmış. TWRP üzerinden 2 tane Global Rom attım MIUI 9 ve MIUI 10 attım ancak sorun aynı şekilde devam etti. Sorun donanımsal değil hem fastboot hemde TWRP üzerinden denediğimde kapanmıyor yazılımsal fakat gerek forumda gerek farklı sitelerden denediğim halde cihazı açtıramadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Yazılımı atıp recovery menüden format atın.

Bilmiyorum ustam bana da bu şekilde geldi getiren arkadaş hem açılmıyor hemde türkçesi yok diyerek getirdi.
Cihaz donanımsal gibi duruyor. Şöyle deneyin o zaman. Cihaza yazılım yükleyin hiç ellemeyin açılsın öyle bırakın bakalım kapanacak mı?

Cihaz donanımsal gibi duruyor. Şöyle deneyin o zaman. Cihaza yazılım yükleyin hiç ellemeyin açılsın öyle bırakın bakalım kapanacak mı?
Kapanmıyor ustam dil menüsünden devam ediyorum bölge seçe bastıktan sonra yükleniyor diyor kapatıyor bir daha da durmuyor sürekli kendi kendine kapatıp açıyor.

Kapanmıyor ustam dil menüsünden devam ediyorum bölge seçe bastıktan sonra yükleniyor diyor kapatıyor bir daha da durmuyor sürekli kendi kendine kapatıp açıyor.
Aynur sorunu bende yaşadım ama format attım düzelmişti. Bölgeyi Çin seçerek devam edin.

Romda sadece Çin bölgesi mevcut zaten ustam.
Bence format sorunu bu sorun aynısı başıma geldi. Global yazılım atsam bile sadece Çin bölgesi geliyordu. Cihaz kapanıp açılıyor birşeyler yazıyordu ekranda frp ile ilgili şimdi aklıma gelmedi. Mi flash ile clean olarak yazılım yükleyin. Ardından 3 4 kere format atın. Düzelir.

Ustam cihazı Chimera üzerinden fastboot rom atarak kaldırdım ancak IMEI Repair yapmam gerekiyor. Ancak EFS bozma kodlarını bulamadım yani partitionları silemedim elinizde mevcut mu ?

Ustam cihazı Chimera üzerinden fastboot rom atarak kaldırdım ancak IMEI Repair yapmam gerekiyor. Ancak EFS bozma kodlarını bulamadım yani partitionları silemedim elinizde mevcut mu ?
Bu model olmuyor diyor biliyorum.

Aklı olan bu xioami'ye bulaşmaz abi :D ben kendim bile kullanıyorum geçen bi dondu kastı bi hatalar verdi cihaz çöktü bi saat sonra açıldı tabi o arada format çekti kendine sonra açıldı kendine gelmedi. mi hesabına hiç giriş yapmadım 1 hafta aralığında paso güncelleme yaptı cihaz ayıldı. şimdide hızlı şarjı desteklemiyor :)

Aklı olan bu xioami'ye bulaşmaz abi :D ben kendim bile kullanıyorum geçen bi dondu kastı bi hatalar verdi cihaz çöktü bi saat sonra açıldı tabi o arada format çekti kendine sonra açıldı kendine gelmedi. mi hesabına hiç giriş yapmadım 1 hafta aralığında paso güncelleme yaptı cihaz ayıldı. şimdide hızlı şarjı desteklemiyor :)
Donanım yönünden zayıf bir cihaz. Bende xiaomi kullanıyorum. Benimde cihazın PC Görmüyor.

Ne tesadüf benim cihazıda PC görmüyor :D kronk galiba her modele özel olarak PC görmesin diye program atmışlar
Benim iş yerinde kullandığım telefon katili olan bir şarj aleti yüzünden oldu. New online diye bir markanın 3.2 A hızlı şarj aleti vardı. O marka yüzünden 2 tane telefonum yandı.

Şarj aleti hep aynı yerden patlıyor ve cihaza yüksek akım verip şarj devresini bozuyor. 1 tane Note 4'üm yandı.

Diğeri de şu an kullandığım cihaz şarj devresi bozuldu büyük ihtimalle PC Görmüyor. Aynı şarj aletine Huawei P20 Lite bağladım ona hiç bir şey olmadı.

Birazda cihaz ile alakalı bir durum.

Bence yazılımla alakalı bi durum. Note 4 ile Xioami cihazlara karşı bi nefret oluşmuş durumda kafamın içinde :D İnsanlara xioami yi önerirdim artık önermiyorum. Çinliler küçücük boyları var türlü türlü huyları var

Geri
Üst Alt