Yardım Xiaomi Redmi S2 Mi Account Sorunu

xiaomi s2 miui 10.3.3 de mi accauntu siliyorum umt boxla anti relock ediyorum olmuyor wifi baglandigi anda mi accaunta dusuyor. surumu dusurdugumuzde sim kart takip telefon acdigimizda ses cikmiyor anti relock oluyor wifi ye baglandigimizda mi accaunta dusmuyor. caresini bilen varmi?

xiaomi s2 miui 10.3.3 de mi accauntu siliyorum umt boxla anti relock ediyorum olmuyor wifi baglandigi anda mi accaunta dusuyor. surumu dusurdugumuzde sim kart takip telefon acdigimizda ses cikmiyor anti relock oluyor wifi ye baglandigimizda mi accaunta dusmuyor. caresini bilen varmi?
En sağlamı ve kalıcı olan Server üzerinden açmak

Server üzerinden açmak konusunu bir anlatirmisin kardes nedir nasildir nasil yapiliyor eger mumkunse

Bu sorun bir hafta once bende yasadim. whatsapp ve diger uygulamalarda ses cikiyordu ama adi aramada ses cikmiyor bende bi miui 9 surumu var onu indirdim gine cikmadi sonra dosyalari degisdim miui 10 ses dosyasini miui 9 ses dosyasi ile degistirdim relock yaptim tamamdir.

ses dosyalari hangisi ayrintili bir bilgi versen iyi olurdu suan elimde 2 tane s2 var

Server üzerinden açmak konusunu bir anlatirmisin kardes nedir nasildir nasil yapiliyor eger mumkunse
Siz sadece sn no vereceksiniz başka birşey karışmayacaksınız. Direkt xiaomi serveri üzerinden işlem yapılıyor. Herşey yasal

link varmi ya nerden giriyorus o server olan yere?

Arkadaşlar çözüm şu !

1 - UMT ve ya diger dongle ve ya boxla mi account edl modda silin.

2 - Wi-Fi bağlamayın ve usb hata ayıklama açın ve oem kilidini açın. adb aktifleştirin.

3 - WODM TOOL for gsmturkey.net.zipbu proqramla ByPass olunur.

Not = Yalnız bu işlemden sonra ,Format atmayın, sürüm yüklemeyin.

Bu proqram bu güne kadar olan tüm modelleri ByPass ediyor!

iyi günler,Allah Türkü qorusun !
link kırık

Geri
Üst Alt