Yardım Xiaomi Redmi S2 Mi Account Waiting For Debugger Hatası

rustamaze

Üye
Merhaba Arkadaslar Redmi s2 var elimde Umt dongleni yeni aldigim icin pek anlamiyorum Frp ni sildim Account u sildim Youtube den bi cok video izledim nasil yapildigi hakkinda Anti Relock attim yalniz telefonun ekranina surekli ( Waiting for debugger ) diye bir sorun cikiyorum debug modu kaldiriyorum bu seferde mi account geri donuyor sebebini bilen varmi ?

Salam.
Dostum umt dongle ac
Disable account ele vso..

Yalniz telefona format verilmesin.Eks halda mi account geri qayidir..
MIUI 10da alinmasa downgrade edib 8 veya 9 et

Konuları forum kurallarına uygun açın.
Tekrar bu şekilde açılan konular silinecektir

he qardas yene dusecek mi accounta
ysl_global_images_V9.6.3.0.OEFMIFD_20180730.0000.00_8.1_global
Basa dusdum bu frimwaren Yukledim yene eyni sey oldu bele isleyen bir Frimware varsa ata bilersen eseblerim pozuldu temiz bele programin seriyasini atsan googleden tapib yuklerem

qardas hemin adamin nomresi ile yoxlamisan
Yox yoxlamamisam telefonu getirib verdi ustunde nomre yox idi telefon 4 gundu mendedi umt de bu gun geldi oda direnib qalib debug modda gelmir oda ekrana deyqede debug cixir deye bagliyiram account geri qayidir indi 8.7.12_20180712.0000.00_8.1 versiyani yukleyirem bunlada olmasa mecbur verecem telefonu camahat nece duzeldir bilmirem dai elimde bst dede var mrt de var umt de var alinmadi

Merhaba Arkadaslar Redmi s2 var elimde Umt dongleni yeni aldigim icin pek anlamiyorum Frp ni sildim Account u sildim Youtube den bi cok video izledim nasil yapildigi hakkinda Anti Relock attim yalniz telefonun ekranina surekli ( Waiting for debugger ) diye bir sorun cikiyorum debug modu kaldiriyorum bu seferde mi account geri donuyor sebebini bilen varmi ?
Android sürümü 9 ise Bypass olmuyor.

Android sürümü 9 ise Bypass olmuyor.
Hocam 8-9 surumler var elimde ikisindede antirelock oluyor benim sorunum bypass diyil yani debugger modu kapatirken mi acountun tekrar gelmesini onelemek oda ve kapatadan ekrana debugger modla ilgili sorun var sozunun cikmasini onelemek oda artik musteriyle konusdum durumu anllattim o sekilde kullanacaq artik yeni gucellemerde dogru durust bi sey cikana kadar bekliyicez)

Hocam 8-9 surumler var elimde ikisindede antirelock oluyor benim sorunum bypass diyil yani debugger modu kapatirken mi acountun tekrar gelmesini onelemek oda ve kapatadan ekrana debugger modla ilgili sorun var sozunun cikmasini onelemek oda artik musteriyle konusdum durumu anllattim o sekilde kullanacaq artik yeni gucellemerde dogru durust bi sey cikana kadar bekliyicez)
qardas onu da acmaq olur birdefelik 3 gun erzinde men aciram

Geri
Üst Alt