Yardım Xiaomi Redmi S2 Unutulan Gmail Hesabı Sorunu...

• Konbuyu başlatan mat2000
  • Başlangıç tarihi
M

mat2000

Baldızıma sıfır Xiaomi Redmi S2 (4/64) aldık. (Türkiye Delta Garantili)

Cihazı kurarken Gmail hesabını girerken hata mı yaptı, cihazı mı kapattı tam bilemiyor, ondan sonra tekrar kurmayı denerken "Bu cihaz sıfırlandı, daha önce cihazda kullanılan gmail adresini girin" uyarısı veriyor ve ne girersek girelim işe yaramıyor.

Youtube'da bulunan videolardaki uygulamaları denedim fakat cihazda (OEM Kilidi Açma) pasif olduğundan o işlemler hiçbir işe yaramadı.

Yapılabilecek ne var?

Telefonu servise yollasam tekrar yazılım yükleyebilirler mi?

Telefon 20 gündür kenarda bekliyor. Hiç kullanılmadı.

Baldızıma sıfır Xiaomi Redmi S2 (4/64) aldık. (Türkiye Delta Garantili)

Cihazı kurarken Gmail hesabını girerken hata mı yaptı, cihazı mı kapattı tam bilemiyor, ondan sonra tekrar kurmayı denerken "Bu cihaz sıfırlandı, daha önce cihazda kullanılan gmail adresini girin" uyarısı veriyor ve ne girersek girelim işe yaramıyor.

Youtube'da bulunan videolardaki uygulamaları denedim fakat cihazda (OEM Kilidi Açma) pasif olduğundan o işlemler hiçbir işe yaramadı.

Yapılabilecek ne var?

Telefonu servise yollasam tekrar yazılım yükleyebilirler mi?

Telefon 20 gündür kenarda bekliyor. Hiç kullanılmadı.
Profesyonel araçlar lazım. Sitemizde W3X Programı ile UMT Dongle kurup sizde yapabilirsiniz.

Profesyonel araçlar lazım. Sitemizde W3X Programı ile UMT Dongle kurup sizde yapabilirsiniz.
Telefon yazılımları ile hiç uğraşmadan şimdiye kadar. Sanırım bazı programlar kurup onlarla denememi söylüyorsunuz ama o programların nasıl kullanılacağı hakkında bir fikrim yok. Yanlış bir şey yapıp telefonu kullanılamaz hale getirme ihtimalim olur mu?

Yanlış bir şey yapıp telefonu kullanılamaz hale getirme ihtimalim olur mu?
Bu seçenek en profesyonel teksik servis için de geçerli :)
Octoplus frp toolda mi s2 modeli mevcut. Ancak Dediğiniz işlem edl modda yapılması gerekiyor. Edl moda almak için telefonun arka kapağını sökmek lazım.

Geri
Üst Alt