Yardım Xiaomi Rom Nasıl Yüklerim ?

SessizBey

Yasaklı
arkadaşlar bu ekteki romu nasıl yüklerim cihaz eng romda ve bl kapalı yardımcı olan arkadaşlarıma şimdiden teşşekürler

chimerdan atılırmı ben denedim dosyayı görmüyor

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    58.2 KB · Görüntüleme: 18
yeniden adlandır de . tadan sonra alanı seç rar yaz rar dönüştür sonra boşa çıkar dosyayı tek klasör içinde C/ içine at kısa bir isim ver mi flash ile yükle fastboot modunda

yeniden adlandır de . tadan sonra alanı seç rar yaz rar dönüştür sonra boşa çıkar dosyayı tek klasör içinde C/ içine at kısa bir isim ver mi flash ile yükle fastboot modunda

kardeş mi flaş toolda sağlam driver bulamadım refrers yapıyom not found yazıyor sağlam bi driver atarmısın

arkadaşlar bu ekteki romu nasıl yüklerim cihaz eng romda ve bl kapalı yardımcı olan arkadaşlarıma şimdiden teşşekürler

chimerdan atılırmı ben denedim dosyayı görmüyor

Uzantısız dosyayıda zip yada winrar'la klasöre çıkartın o şekilde miflashla yüklenir.Miflash tool sürücüleri içinde kur de kurar.Kurmuyorsa farklı miflash indirin.Konuyu gene yanlış kategoriye açmışsınız tekrar olursa uyarıda bulunmam direkt silerim bilginize.

Son düzenleme:
subzero yaklaşık 10 tane farklı modelini yükledim mi flashın ama not faoun diyor aygıt yöneticisini ss atıyım bi bakın
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı.PNG

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

ciihazı fastboot moda alıp pc taktığımda aygıt yöneticisi öyle

Moderatör tarafında düzenlendi:
subzero yaklaşık 10 tane farklı modelini yükledim mi flashın ama not faoun diyor aygıt yöneticisini ss atıyım bi bakınEkli dosyayı görüntüle 13842Ekli dosyayı görüntüle 13843Ekli dosyayı görüntüle 13842Ekli dosyayı görüntüle 13843Ekli dosyayı görüntüle 13842Ekli dosyayı görüntüle 13843

ciihazı fastboot moda alıp pc taktığımda aygıt yöneticisi öyle

Burada herhangi bir mobil cihaz görünmüyor Cihaz unlock mu lock mu ? Fastboot modda bağlayın cihazı.

Cihaz bl kapali ve fastboot modda bagladim

Ustam chimeradan eng rom yukledim imei islemimi yaptim tam global rom yukliyecem ama olmuyor sabahtandir cozum ariyorum

Fastboot modda görmeli başka türlü yükleyemezsiniz.Chimera ile deneyin.

ustam sizin kullandığınız bi driver varsa atın şuankini kaldırayım sizinkini kurayım

ustam chimeraile edl modda firmware yenile diyorum fakat indirdiğim dosyayı görmüyor mesela sua altaki ss dedki rom masa üstünde chimera görmüyor edan atacak bi rom linki varsa verin deneyelim
Ekran Alıntısı.PNG

Miflash içerisinde sürücüleriyle geliyor.
Extra kurmanıza gerek yok o sürücülerle tanır.
önerdiğiniz bi mi flash sürümü varmı

Moderatör tarafında düzenlendi:
ustam chimeradan fastbootmu yoksa recoveryimi

tamamda orası boş seçeçek bişi yok select all diyim tamama basıyom rom yüklenmiyor ss bakEkli dosyayı görüntüle 13901
bakın yukarıda baya anlatmaya çalışmışlar sizdeki yazılım doğru win rar ile çıkarın ve içerdeki dosyayı yeniden adlandıra tıklayın tıklamadan önce windows dosya görünüm ayarlarında uzatıları gizle işaretini kaldırın sonra yeniden adlandıra basın en sonuna .zip yazın kayıt edin sonra çimeraya gösterin bu kadar

bakın yukarıda baya anlatmaya çalışmışlar sizdeki yazılım doğru win rar ile çıkarın ve içerdeki dosyayı yeniden adlandıra tıklayın tıklamadan önce windows dosya görünüm ayarlarında uzatıları gizle işaretini kaldırın sonra yeniden adlandıra basın en sonuna .zip yazın kayıt edin sonra çimeraya gösterin bu kadar
ustam şimdi adım adım yapalım burdan sihirbaz diyip masa üstüne çıkarı diyim cevabınızı bekliyom

Ekran Alıntısı.PNG

Geri
Üst Alt