Tavsiye Xiaomi Telefonlarının QCN Dosyası 50 Tane

Gerekli Partisyonları bulup tekrar dönmeniz gerekecek aksi halde eski qcn ile oynansa bile şebeke gelmeyecektir. Bu konuda @jumyaz ustamızda belki gerekli dosyalar mevcut olabilir yada farklı şekilde sizlere yardım edebilir..
teşekkür ederim gerekli partitionları nereden bulabilirim :)

Redmi note 7 ile alakali problem bende de aynisi. Orjinal dosyalari paylasan olursa sevinirim.

QCN dosyasi ile imeleri geri cevirdim ama Baseband unknown da kaldigi icin sebeke gelmiyor.

Mi4C,
Mi4S,
Mi5,
Mi5S,
Mi5SPlus,
Mi6,
MiMax,
MiMix,
MiNote,
MiNote2,
MiNotePro,
mi max2 2017

Sa
Mi8 se kullanıcısıyim, telefonuma IMEI atıldıktan sonra şebeke sorunu yaşamaya başladım.mobil veriyi açtığım da çok bariz bi şekilde belli oluyor.ozellikle online oyunlarda sürekli kopmalar yaşıyorum.zaten ogunden sonra sebekem diğer kullanıcılara göre daha zayıf kalıyor.acaba room dan kaynaklanan sorunmu

Sa
Mi8 se kullanıcısıyim, telefonuma IMEI atıldıktan sonra şebeke sorunu yaşamaya başladım.mobil veriyi açtığım da çok bariz bi şekilde belli oluyor.ozellikle online oyunlarda sürekli kopmalar yaşıyorum.zaten ogunden sonra sebekem diğer kullanıcılara göre daha zayıf kalıyor.acaba room dan kaynaklanan sorunmu
Sa
Diye düşünerek belki 20 tane room denedim ama hiçbir faydası olmadı.
Bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı acaba aramızda.

bana redmi 8a lazım imei repair için

Beyler elinde redmi note 9 pro 5g gauguin china olan model (m2007j17c) qcn dosyası olan payşabilir mi? Teşekkürler.

Geri
Üst Alt